Diriliş Ertuğrul dizisinde Burak Özçivit muamması yaşanıyor!

05 Eylül 2018 Çarşamba, 07:52
Diriliş Ertuğrul dizisinde Burak Özçivit muamması yaşanıyor!
TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da yeni sezon ile ilgili kafalar karışıktı…

Burak Özçivit’in yeni sezonda Osman Gazi olarak yer alacağı ve dizinin Diriliş Ertuğrul’dan Diriliş Osman’a doğru geçiş yapacağı bilgileri vardı.

Ancak dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklama kafaları fena halde karıştırdı.

Yayınlandığı günden itibaren, milyonları ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin konsepti belli oldu. Dizi ekibi, sosyal medyadan “Diriliş Ertuğrul”un aynı konseptle devam edeceği duyurdu.

Yeni bölümleri sabırsızlıkla beklenen fenomen dizi Diriliş Ertuğrul’a yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in dahil olmasıyla heyecan doruğa çıktı. Özçivit’in Ertuğrul’un oğlu Osman Gazi’yi oynacağı haberlerinden sonra dizinin yeni sezondaki konsepti de belli oldu. Dizinin “Diriliş Ertuğru” konseptiyle devam edeceği duyuruldu. Bu açıklamadan sonra ise, Burak Özçivit’in dizide yer alıp almayacağı sorusu akıllara geldi.

“DİZİMİZ ‘DİRİLİŞ ERTUĞRUL’ KONSEPTİYLE DEVAM EDECEK”

Diriliş Ertuğrul’un yapım ekibi, yeni sezonda nasıl bir yol uygulayacaklarını sosyal medya hesabından şu duyuruyu yaptı

“Kamuoyu Duyurusu! Diriliş Ertuğrul” dizimizin yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir. “Diriliş Ertuğrul” daha önceki sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleriyle buluşacaktır. Bu doğrultuda ekibimiz kostüm, sanat ve koreografi çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Dünyanın pek çok bölgesinde 65’ten fazla ülkede beğeniyle takip edilen dizimiz yeni sezonda da ”Diriliş Ertuğrul” konseptiyle devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.”

burak özçivit haberleri için

diriliş ertuğrul haberleri için