SON DAKİKA
28 Ocak 2023 11:02

SON HABERLER

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden, farkettirmeden 4 karakter birden gitti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TV8’de Çarşamba akşamları yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde karakterler birer birer ortadan kayboluyor adeta! Sessiz sedasız bir gidiş söz konusu! Tabii bu işin ironisi ama izleyicinin hikayeye kaptırıp çok da soruşturmadığı 4 isim var ki aslında bir şekilde diziden çıktılar! Tam olarak ayrılıp ayrılmadıkları belli değil aslında ama arada bir isimlerinin anılması dışında yoklar!

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde oynadığı dizinin yeni sezonu başladığında Mehdi’nin annesi Zeliha Hanım’ın konakta olmadığı görülmüştü. Bir kaç kez cümle içinde memleketine gittiği söylenerek geçiştirildi. Aynı zamanda Cemile’nin kızı Yasemin de yok uzun süredir. O da üniversiteyi kazandı ve şehir dışına gitti.

Dizide Mehdi-Müjgan ve Cemile’nin anneleri Zeliha Hanım’ın onca yaşanan olaya karşın dönmemesi tabii ki ilginç. Üstelik çocuklarının bu zor dönemlerinde çekip gitmesi de bir garip ama Zeliha Hanım dizinin yeni sezonu başladığından beri ortalarda yok. Gelir mi bilinmez! Zeliha’yı dizide usta oyuncu Nurşim Demir oynuyordu.

Yasemin karakterini ise genç oyuncu Kayra Aleyna Zabcı oynadı. Zabcı’nın yeniden gelip gelmeyeceği de meçhul ama annesi Cemile, geçtiğimiz haftaki bölümde onun yanına ziyarete gitmişti. Şimdilik o da gıyabında anılıyor dizide.

Bu iki ismin yanı sıra Zeynep’in babası Bayram da ortalarda yok! Dolayısıyla onu oynayan Kazım Sinan Demir’in de diziye dönüp dönmeyeceği bilinmiyor ama sezon başından beri rolü yok. En son sosyal hizmetlerden gelen görevlinin Kibrit’in yeni ailesi ile ilgili teftiş yaptığı sırada ortalığı karıştırmıştı. Sonrasında da aileden uzak durmasının daha iyi olacağını düşünüp gitmişti. O da gelir mi bilinmez!

Bir başka isim daha var ki bir kaç bölümdür ortalarda yok. Adı bile anılmıyor çok kez! Zira zaten onun adını anabilecek tek kişi de artık Emine’den başkası değil! Kim mi o isim? Tabii ki Faruk… Emine, Faruk’u terkettiği bölümden beri o karakter de ortalarda yok. Engin Hepileri’nin diziden ayrıldığı ise Demet Özdemir’in geçtiğimiz gün yaptığı bir sosyal medya yorumu üzerine öğrenildi.

Engin Hepileri, instagram hesabından “Yeni heyecanlar. Yeni başlangıçlar” notuyla yeni bir projesinin olduğunu duyurunca, Doğduğun Ev Kaderindir izleyicileri de şaşırmıştı!

Demet Özdemir’in bu paylaşıma yaptığı yorum ise her şeyi ortaya çıkardı!

“İyi ki… Canım @hepileriengin her zaman şahaneydi seninle sette olmak, çalışmak bir gün başka bir yerde yeniden” diyerek veda mesajı paylaşınca artık Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Faruk’un hikayesinin sona erdiği ve Engin Hepileri’nin de ayrıldığı öğrenilmiş oldu…

 

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler