Ana sayfa Dizi Fragmanları Doğduğun Ev Kaderindir’de dananın kuyruğu koptu kopacak!

Doğduğun Ev Kaderindir’de dananın kuyruğu koptu kopacak!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com /Detay – TV8 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 9. yeni bölümü 4 Mart Çarşamba, yani bu akşam ekrandaki yerini alacak. Dizinin hayranları merakla Benal konusunda Zeynep’in neyi bilip neyi bilmediğini anlamaya çalışıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 9.bölümünden ön izleme görüntüleri yayınlandı. Zeynep üzgün ve ne yapacağını düşünüyor. Öğrendiği şey ise Mehdi ve Benal’in eskiden sevgili oldukları.Yani henüz bebek meselesini öğrenmemiş gibi bir imaj ortaya çıktı.

Fakat bunu düşünecektir ve mutlaka bu durumu sorgulayacaktır. İzleyicilerin görüşleri de bu yönde. Dizinin yeni bölümünde Mehdi, Zeynep’e kendisi için bunun öyle önemli bir durum olmadığını anlatarak ikna etmeye çaba harcıyor. Benal meselesi yüzünden dizide dananın kuyruğunun kopma noktası geldi.

Ya bu meseleyi hasır altı edip aşklarına devam edecekler ya da bu bebek meselesi dallanıp budaklanacak ve yine ayrılık yaşanacak. Şimdi dizinin takipçileri neler olacağını heyecanla bekliyor… İşte 9.bölüm ön izleme görüntüleri.