Ana sayfa Dizi Fragmanları Arka Sokaklar dizisinde beklenen ayrılık gerçekleşiyor!

Arka Sokaklar dizisinde beklenen ayrılık gerçekleşiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Arka Sokaklar dizisinde ilk sinyalleri fragmanda verilen ayrılığın gerçekleşeceği ortaya çıktı. İlker İnanoğlu’nun canlandırdığı Engin Müdür’ün sevgilisi rolündeki Nadya karakterinin ayrılacağı ortaya çıktı.Nadya’yı Wilma Elles canlandırıyor. Oyuncunun 2 bölüm sonra yapımdan ayrılacağı ortaya çıktı.

Dizinin 6 Mart Cuma günü yayınlanacak olan bölümünde Nadya’nın ne işler karıştırdığını anlamaya çalışan Engin müdür bir hayli şaşırdığı bir olaya şahit olmuştu.

Birsen Altuntaş, kulis bilgisinde Nadya karakterinin 547.bölümde diziye veda edeceğini duyurdu. Nadya, toplam 18 bölüm dizide yer almış olacak. Peki 545. bölümde izleyicileri neler bekliyor? Fragman ve özet bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Mesut, ailesinin intikamını almak isteyen Avukat Nedim’e engel olmaya çalışıyor!

Avukat Nedim, uyuşturucu çetesi tarafından öldürülen ailesinin acısını yaşamaktadır. Onların intikamını almak isteyen Nedim, illegal yollara girer. Mesut, onun bu halinden şüphelenir. Yaptığı tahkikat sonrasında Nedim’in amacını anlar. Ona engel olmak ister. Nedim, kararlıdır ve onu dinlemez. Bu sırada yakınlarında bir infaz gerçekleşir.

Narkotiğe yeni atanan Aslı Müdürün ise, uyuşturucu şebekesi ile bir bağlantısı vardır. Onlara uyuşturucular konusunda yardım etmektedir.

Engin Müdür, Nadya’nın irtibat halinde olduğu kişiden şüphelenir. Nadya’nın bu kişi ile ne çevirdiğini anlamaya çalışır.