SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 06:47

SON HABERLER

Dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu | 9. Bölüm | MasterChef Türkiye

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

MasterChef Türkiye yarışmasının 9. bölümü yayınlandı. Büyük heyecana sahne olan yarışmada neler olduğu ile ilgili youtube’da çok sayıda paylaşım yapıldı. Programa olan ilginin sosyal medyada da devam ettiği gözlemleniyor. Videodan 9. bölümde yaşanan ve başlıktaki detayların yer aldığı sahneleri izleyebilirsiniz…

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğrenmeye devam ediyoruz.

İlgili Haberler