Dolunay dizisinde Nazlı’dan Ferit’in evlenme teklifine beklenmedik yanıt!

18 Aralık 2017 Pazartesi, 07:39
Dolunay dizisinde Nazlı’dan Ferit’in evlenme teklifine beklenmedik yanıt!

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor.

Son bölmün hemen ardından Google üzerinden Dolunay 25. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Son bölümde yani 24. bölümde Nazlı, Ferit’ten kaçıyor. Ferit’in evlenme teklifine Nazlı hiç beklemediği bir cevap verir.

Dolunay dizisi son bölümü romantik anları ile yine nefes kesti. İzleyişciler Dolunay yeni bölümde neler olacağının tüyoları öğrenmek için bir an önce 25. bölüm fragmanını izlemek istiyor. Son bölümde Nazlı ile Ferit arasında yaşananlar yine izleyiciyi şaşırttı. 24. bölümde Nazlı’daki ani değişime bir anlam veremeyen Ferit bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır.

DOLUNAY YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dolunay yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Fragman geçen hafta son bölümden üç gün sonra yayınlanmıştı. Dolunay 25. bölüm fragmanının 20 veya 21 Kasım’da yayınlanmasını bekliyoruz.

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

DOLUNAY SON BÖLÜM ÖZETİ

Dolunay 24. bölümde, Nazlı, Ferit’ten kaçıyor…

Ferit’in evlenme teklifine Nazlı hiç beklemediği bir cevap verir. Nazlı’daki bu ani değişime bir anlam veremeyen Ferit bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Aşağıda linkten Dolunay son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

Nazlı ise kardeşi ile sevdiği adam arasında kalarak acı çekmektedir. Ferit’in haberi olmadan çözüm yolları ararken hiç beklemediği bir yerden Ferit’e yakalanır. Bu tesadüf ilişkilerini beklenmedik bir şekilde etkileyecektir.

can yaman haberleri için

dolunay haberleri için