Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Dönence dizisi yeni gününde izleyicilerin ilgisini bekliyor!

Dönence dizisi yeni gününde izleyicilerin ilgisini bekliyor!

tarafından ker_def

Dönence yeni gününde izleyicisi ile buluşacak ve bu değişikliğin projenin reytinglerine nasıl bir etki yapacağı merak ediliyor. Yaz döneminin iddialı dram hikayesi olarak öne çıkan Dönence dizisi artık salı akşamları değil, çarşamba akşamları izleyicileri ile Kanal D ekranında buluşacak.

Dizinin çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünden yeni fotoğraflar yayınlandı. Dizinin ekibi hayranların yeni gününde de projeye ilgi göstermesini bekliyor.

Kanal D’nin, yapımcılığını D Media, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği yayınlanan her bölümü ile çok izlenen dizisi Dönence, yeni gününde izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Yaz boyunca seyircinin gözdesi olmaya başaran Dönence, 13 Eylül Çarşamba gününden itibaren artık her çarşamba yeni bölümü ile ekrana gelecek.

Çekimlerin tüm hızıyla devam ettiği dizinin oyuncularının setteki neşeli anları objektiflere yansıdı. Kamera arkasına yansıyan eğlenceli görüntüler sosyal medyada da büyük beğeni topladı.

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’de Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Doğan Karakaş, Berfin Ant Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya gibi başarılı isimler yer alıyor.

Dönence heyecan dolu yeni bölümü ile 13 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…