Ana sayfa Sosyal Medya Dünyaca ünlü yıldız Barbra Streisand, Kara Para Aşk izlediğini duyurdu! Yer yerinden oynadı!

Dünyaca ünlü yıldız Barbra Streisand, Kara Para Aşk izlediğini duyurdu! Yer yerinden oynadı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türk dizileri tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan Türk dizileri, büyük hayran kitleleri yaratırken dünyaca ünlü aktris Barbra Streisand’ın Kara Para Aşk izlediğini paylaşması sosyal medyayı yerinden oynattı.

2014 yılında yayınlanan ve Ay Yapım tarafından çekilen Kara Para Aşk’ın başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek yer alıyordu. Dizi, yayınlanmasının üzerinden neredeyse 10 yıl geçmesine rağmen dünyayı fethetmeye devam ediyor.

Dünyaca ünlü yıldız Barbra Streisand, Kara Para Aşk izlediğini duyurdu! Yer yerinden oynadı! 8

Kara Para Aşk dünyadaki hayranlarına, Hollywood’un ünlü aktrislerinden Barbra Streisand da eklendi. Dünyaca ünlü aktris Kara Para Aşk’ı o kadar çok beğendi ki sosyal medyasından diziyi öven bir paylaşım yaptı.

Streisand paylaşımında şöyle dedi: “Jim ve ben muhteşem Türk dizisi Kara Para Aşk’ı her akşam sabah 4’e kadar Netflix üzerinden izliyoruz. Bu iki oyuncu harika! Oyuncu kadrosunun geri kalanı da… Dizi sizi öyle bir yakalıyor ki izlemekten vazgeçemiyorsunuz”

Dünyaca ünlü yıldız Barbra Streisand, Kara Para Aşk izlediğini duyurdu! Yer yerinden oynadı! 9

Barbra Streisand’ın bu paylaşımı üzerine dizinin başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün, gönderiyi kendi hesabından paylaştı ve “Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Bunun benim için ne kadar önemli olduğunu bilemezsiniz. Teşekkür ederim.” diye yazdı.

Barbara Streisand’ın ve Tuba Büyüküstün’ün bu paylaşımı üzerine Türk yıldız, Twitter’da bir anda TT oldu. Hollywood’un gelmiş geçmiş en ünlü oyuncularından birinin bu paylaşımı sadece Tuba Büyüküstün’ü değil herkesi çok heyecanlandırdı.