Ana sayfa Dizi Haberleri Dünyayla Benim Aramda dizisi için geri sayım başladı! Kaç bölüm yayınlanacak?

Dünyayla Benim Aramda dizisi için geri sayım başladı! Kaç bölüm yayınlanacak?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Televizyon ekranlarındaki diziler kadar dijital platform için çekilen diziler de son dönemde büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Abonelerin heyecanla beklediği diziler arasında Disney Plus’ın Dünyayla Benim Aramda dizisi de yer almakta.

Netflix’in ardından Disney Plus’ın da dijital platformlar içinde iddialı yapımlarla gündeme gelmesiyle sektör hareketlendi. Disney Plus’ın pek çok ünlü isimle yaptığı anlaşmalar sonrası dizilerin çekimleri de başladı. İlk dizi Kaçış 8 bölümüyle izleyiciyi heyecan içinde bırakırken Disney Plus’ın 2. çekilen dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın da yayın tarihi merakla bekleniyordu. Sonunda o tarih belli oldu”

Başrolünde Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger’in yer aldıkları dizinin 14 Eylül’de izleyici ile buluşacağı açıklandı! Özellikle Demet Özdemir hayranlarının sabırsızlıkla bekledikleri dizinin kaç bölüm olduğu da bir başka merak edilen konuydu.

Dizinin 8 bölüm olarak çekildiği biliniyor. Disney Plus’ın diziyi tıpkı Kaçış dizisine yaptığı gibi her hafta bir bölümü yayınlayarak heyecanı yüksekte tutması bekleniyordu ve beklenen oldu! İlk bölüm tarihinin 14 Eylül olarak açıklanmasıyla her hafta bir bölümün yayınlanacağı da ortaya çıktı. Netflix ise farklı bir yol seçerek dizinin bir sezonluk tüm bölümlerini aynı anda yayınlamakta.

Disney Plus, kısa bir süre önce Dünyayla Benim Aramda dizisi için sosyal medya hesabından, “Hiçbiri hayatının bu noktaya geleceğini tahmin etmemişti” mesajıyla bir yayın yaptı. Merakı daha da arttıran bu sözlerle birlikte yayın tarihi de netleşen dizi için geri sayım da başladı!

Dizi, romantik komedi türünde ama Demet Özdemir “Ne entrika, ne dram, ne romantik komedi, çok farklı” sözleriyle bir süre önce heyecanı da yükseltmişti. Metin Akdülger’in de afişte yer alması ile birlikte 4 insan arasında yaşanan ilginç bir aşk, intikam, entrika hikayesi izleneceği de anlaşılıyor. Kadrosunda usta oyuncu Zerrin Tekindor’un da yer aldığı Dünyayla Benim Aramda dizisinin ilk tanıtımı ise 28 Temmuz’da yayınlanmıştı.

Senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı ve yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği dizide, bir kadının sevgisinden emin olmak için bir başka kadını kullanarak oynadığı sevdiği adama oynadığı oyunun sonuçları anlatılıyor.

MF Yapım imzalı dizi 14 Eylül’de Disney Plus ekranlarındaki yerini alacak. Demet Özdemir, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir televizyon programında heyecanını şu sözlerle anlatmıştı; “Yönetmenden diğer tüm teknik işlerde çalışan insanlara kadar çok iyi bir ekiple çalıştık. Oyuncu arkadaşlarım da müthiş. Çok farklı bir iş olduğunu söyleyebilirim. İzleyicinin ilgisini çeker diye umut ediyorum. Güzel bir yolculuktu açıkçası.”