SON DAKİKA
31 Ocak 2023 16:05

SON HABERLER

Ebru Şahin’in yıldızını parlattığı Destan dizisinde büyük yüzleşme!

Hercai dizisinde 3 sezon süren büyük başarının ardından Ebru Şahin, kaçırılmayacak bir rol teklifi gelince Destan dizisinin Akkız’ı olmayı kabul etmişti. Büyük emekler ve yoğun çalışmalar sonrasında ekranda çok başarılı bir çıkış daha yapan Ebru Şahin, adeta yıldızını parlatmaya devam ediyor. Destan dizisi ise salı akşamları rekabette iyi bir durumda bulunuyor.

Ekran yolculuğunu seyirciden gördüğü büyük ilgi ile zirvede sürdüren ‘Destan’, atv’de salı akşamı 20.00’de yayınlanacak on ikinci bölümüyle çok konuşulacak. ‘Destan’ın on ikinci bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Tanıtımda Batuga’nın doğumunun yer alması ve Batuga’nın, Oğuz Han gibi avcunda kan pıhtısı ile doğup bütün dünyayı yönetecek lider olarak müjdelenmesi izleyicileri heyecana boğdu. Fragman ‘Destan’da geçmişin bütün sırlarının ortaya çıkacağı müjdesi verdi.

Batuga Babası Alpagu Han ve Geçişiyle Yüzleşiyor

Destan’ın merakla beklenen yeni bölümünde Atası Oğuz Han gibi avcunda kan pıhtısı ile doğan Batuga niye sakat kaldı ? Yıllarca adsız kalan han oğlu, ‘gizli kahraman ‘ anlamında ki Batuga adını nasıl aldı?

Batuga’nın yaşadıklarının en zoru neydi ? Aklını kaybetmiş gibi yaptıktan sonra anasını öldüren babasının yüzüne nasıl baktı! Batuga’yı kim sakat kim dilsiz bıraktı ? Bütün bu soruların yanıtı Destan’ın 12. bölümünde yanıt bulacak.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler