Ana sayfa Sosyal Medya Eda Ece zaten söylemişti! Yasak Elma için herkes ve her şey bir muamma artık!

Eda Ece zaten söylemişti! Yasak Elma için herkes ve her şey bir muamma artık!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi, ekranın en uzun soluklu yapımlarından birisi olmayı sürdürüyor. Dizinin 5. sezon finali bu hafta ekrana geldi. Uzun süredir yeni sezonda kimin gidip kimin kalacağı tartışmaları sürerken ekrana gelen son sahne, hiç kimsenin garantisi olmadığını da ortaya koydu adeta!

146. bölümüyle sezon finali yapan dizinin son sahnesinde herkesi heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Dizinin Yıldız, Ender ve Çağatay’ı, arabayla uçurumdan aşağı uçtu. Defalarca kez takla atan araçtan hiç birinin çıkmama olasılığı ortada duruyor!

Bir süredir Yasak Elma dizisinden Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece haricinde herkesin gitme olasılığı konuşuluyordu. Hatta ilk bölümden beri dizinin vazgeçilmezlerinden birisi olan Ender’e hayat veren Şevval Sam’ın bile diziyi bırakacağı konuşuluyordu. Kimi iddialara göre çoktan karar verilmişti, kimine göre Şevval Sam isterse yeni sezonda da devam edecekti.

Eda Ece zaten söylemişti! Yasak Elma için herkes ve her şey bir muamma artık! 8

Fakat sezon finali öncesinde Eda Ece’nin bir açıklaması dikkatleri çekmişti. Final sahnelerinen çekilmesinin ardından Eda Ece, bir davette karşılaştığı muhabirlerin sorusu üzerine “Bizim son 2 bölümümüz, artık sezon finaline doğru gidiyoruz. Finalimizde biraz daha uzun geçecek. Sürekli sette çalışarak geçiyor. Öyle bir final bölümümüz var ki, kim kalacak, kim gidecek şu anda muamma” açıklamasını yapmıştı.

Eda Ece’nin kendisi ile ilgili de bir netliğin olmadığının işaretlerini verdiği bu açıklama sonrasında sezon finali yayınlandı. Son sahne ile birlikte Ece’nin sözlerinin ne anlama geldiği de anlaşılmış oldu!

Eda Ece zaten söylemişti! Yasak Elma için herkes ve her şey bir muamma artık! 9

Berk Oktay’ın zaten bir süredir gideceği konuşuluyordu. Dolayısıyla arabayla yaşanan kazadan onun çıkmayacağı anlaşılıyor. Üstelik oyuncu, dizinin sezon finalinin ardından herkese teşekkür eden bir veda mesajı yayınladı instagram hesabından. Atv’nin yeni dizisi Bir Küçük Günışığı dizisinde oynayacağı da gündeme geldi bile.

Şevval Sam’ın ise sahne çalışmalarına ağırlık vereceği biliniyordu. Sam, bir süre önce “Yasak Elma’da yaşlanmak istemiyorum” sözleriyle de bir anlamda 6. sezon için pek gönüllü olmadığını ortaya koymuştu.

Ancak Eda Ece için durum çok farklı! Ece’nin tek garanti kişi olduğu hep konuşuldu. Yıldız’sız olmaz diyen izleyenler için yeni sezonda nasıl bir sürpriz gelir bilinmez ancak stratejik bir hamle ile yapımcı son sahnede ‘Herkes gidebilir, kimsenin garantisi yok!’ mesajını vermiş oldu.

Böylece Eda Ece’nin sezon finali henüz yayınlanmadan önce “Öyle bir final bölümümüz var ki, kim kalacak, kim gidecek şu anda muamma” sözleri de daha iyi anlaşıldı!