SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 16:36

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi 23. Final Bölümü Fragmanı İzle

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

Ege’nin Hamsisi dizisinin 22. bölümü 24 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranında izleyicilerle buluştu. İzmir Sığacık’ta çekilmekte olan dizinin final bölümünden ilk görüntüler de paylaşıldı. 31 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 23. bölüm ile birlikte dizi hayranlarına veda edecek. Finalden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki 22. ve son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar:

Horoz Ağa Kubat’ın peşindeki adamlar, alacaklarını tahsil edebilmek için önce Ayşa ve Derya’yı sonra da Melahat’i rehin alırlar. Dayısıyla birlikte eve geldiğinde şoka giren Deniz, büyük bir kurtarma operasyonu başlatır. Operasyona Melahat’i eve bırakan Şevket de katılır.

Horoz Ağa’yı Kurtarma Operasyonu!

Evdeki adamlarla rehine pazarlığı kızışınca Kubat onları serbest bırakmaları karşısında gidip teslim olur. Adamlar rehineleri serbest bırakıp Kubat’ı alıp giderler. Bu kez Kubat’ı kurtarmak için düzenlenen operasyona, tüm kasaba halkı da katılır. Operasyon başarılı bir şekilde sona erer ve Kubat kurtulur.
Bütün bu yaşananların ardından artık geçmişine sünger çektiğini belirtip iş arayan kardeşine yine Melahat sahip çıkar ve onu restoranına garson olarak alır.

Sığacık’ta Düğün Hazırlıkları Başlıyor…

Bu arada Rize’ye taşınıp orada çalışma konusunda Zeynep’e baskı yapan Deniz, ona babasının amansız bir hastalığa yakalandığını söyler. Zeynep gözyaşlarına boğulur ve adeta yıkılır. Babasına gider sarılır, üzüntüden kahrolur. Şevket ve Ömer onun bu haline anlam veremezken, gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Ömer, babasının basit bir göz hastalığı olduğunu ve hastaneye o yüzden gittiğini açıklar. Zeynep mutluluktan havalara uçar. Bu güzel haberi Melahat ve Deniz’le de paylaşır. Şevket, bütün bu olanları öğrendikten sonra sırf kendisini mutlu edebilmek için Rize’ye taşınmak isteyen müstakbel damadını affeder. Sığacık’ta yeniden düğün hazırlıkları başlar…

Almancı Nuri ve Fikret’ten Büyük Jest!

Öte yandan resmi olarak evlat edinmenin zorlu ve uzun bir süreç aldığını öğrenen Fikret ve Almancı Nuri, Suriyeli kimsesiz çocuklara ‘koruyucu aile’ olmaya karar verirler. Ölü sezonda olduklarından otellerini çok sayıda kimsesiz çocuğa yuva olarak açıp onlara aile sıcaklığını yaşatırlar…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler