Ana sayfa Dizi Haberleri EGO dizisinde senaristin hayal gücünü izleyici şaşkınlıkla takip ediyor!

EGO dizisinde senaristin hayal gücünü izleyici şaşkınlıkla takip ediyor!

tarafından ker_def

TelevziyonGazetesi.com / Detay – Erkeğe Güven Olmaz isminin kısaltması olan EGO ismiyle Pazar akşamları yayınlanan Fox TV dizisinde çok ilginç olaylar yaşanıyor. Erhan, Sibel ve Elif arasındaki aşk üçgeninde senaristin hayal gücüne gönderme yapan dizi izleyicileri, kafalarının fena halde karıştığından bahsediyor.

Erhan ile Elif’in tam evlenme arifesindeyken Sibel’in ortaya çıkması ile bozulan ilişkileri, ortaya çıkan hamilelik durumu ile yeniden birbirlerine karşı duramama haline dönüştü. Tabii ki arada birçok olay yaşandı ama Sibel, Erhan ve Elif arasındaki aşk üçgeninde her yeni hafta yeni olaylar yaşanıyor.

Erhan adeta iki kadın arasında dönüp duran haliyle senaristin hayal gücüyle günümüz dünyasının ilişkilerinde gelgitler yaşayan erkeklerin durumunu anlatıyor. Melisa Aslı Pamuk’un Sibel karakteri ile hem yeteneklerini hem de güzelliğini ortaya koyduğu değerlendirmeleri de sosyal medyada sıklıkla yapılıyor.

Erkeğe Güven Olmaz dizisinde Alperen Duymaz’ın canlandırdığı Erhan karakterinin kiminle yola devam etmesi konusunda ise izleyicilerin aklı fena halde karışmış durumda. Kimileri bebeğini taşıyan Elif’e geri dönmesini istiyor. Kimi izleyiciler ise Sibel ile daha iyi bir çift olduklarını ifade eden yorumlar paylaşıyor.

EGO dizisinde senaristin hayal gücünü izleyici şaşkınlıkla takip ediyor! 7

Ancak EGO dizisindeki heyecan ve ilişkilerin ortaya konulma şeklinin pek de kimseyi rahatsız etmediği, artık izleyicilerin bir aşk üçgenlerinden tepkiyle söz etmediğini de görmekteyiz. Bir Türk dizisi klasiği olan aşk üçgenlerinde senaristin hayal gücü ve sonraki bölümleri izletme telaşı birçok ilginç olayın da meydana gelmesi ile süsleniyor.

EGO dizisinde de takipçiler senaryonun bundan sonra nasıl ilerleyeceğini çok merak ettikleri için, dizinin gelecek haftalarda da bu sadık izleyici kitlesini ekran başına taşımasında bir sorun gözükmüyor.

Tabii ki EGO dizisinin hikayesi ne yöne doğru kayar bilinmez ama, senaristin hayal gücüne izleyiciler şimdiden güven duyduklarını belirten yorumlarla sosyal medyadan desteklerini sunmaya devam ediyor.

EGO dizisinde 8. yeni bölüm 9 Nisan Pazar akşamı yayınlanacak ve Sibel, Erhan ile Elif üçgeninde aşk halleri bir hayli karışacak.