SON DAKİKA
15 Eylül 2019 20:56

SON HABERLER

Elimi Bırakma 34. bölüm 24 Mart Pazar yeni bölümde neler olacak?

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimlerin paylaştığı Elimi Bırakma dizisi, TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 17 Mart Pazar akşamı dizinin 33. bölümü ekrandaydı.

24 Mart Pazar akşamı ise 34. bölüm ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. İlk görüntüler de yayınlandı. İlk detaylar ortaya çıktı. Videodan Elimi Bırakma 34. bölüm 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Elimi Bırakma dizisinin yayınlanan 33. bölümünde yaşananlar özetle şöyleydi:

Azra ve Cenk, Cenk’in bir arkadaşının evlilik kutlama partisine katılırlar. Parti büyük sürprizlere gebedir. Beş parasız kaldığını Çelenlerden gizleyen Zerrin, davetsiz bir misafirin gelişiyle çok güç bir duruma düşecektir. Cenk’in isteğiyle birlikte çalışmak zorunda kalan Kadir ve Melis birbirlerine olan duygularını dizginleyebilecekler midir?

Öte yandan, Azmi ile evlenme planları yapmakta olan Sumru, öğrendiği bir haberle çılgına döner. Sumru’nun tepkisi başta Feride olmak üzere, Çelenlere çok zor anlar yaşatacaktır.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Adnan Güler üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor.

İlgili Haberler