SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:39

SON HABERLER

Elimi Bırakma 35. bölüm fragmanı izle! Dizinin hayranlarını üzen gelişme!

Elimi Bırakma dizisi 34. bölümüyle 24 Mart Pazar akşamı izleyicilerle TRT1 ekranında buluştu. Alp Navruz, Alina Boz ve Dolunay Soysert’in başrollerinde yer aldığı son bölümde Sumru geçmişine dönüş yaptı. Dizinin bu bölümünde önemli detaylar vardı. Elimi Bırakma hayranları önümüzdeki hafta ise dizilerini ekranda bulamayacak.

31 Mart Yerel Seçimleri nedeniyle Elimi Bırakma dizisi 1 hafta rötar yapacak. Peki 35. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 7 Nisan Pazar akşamı dizi kaldığı yerden devam edecek… Videodan 35. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Mücahit Akyoldaş ve Canan Çelik üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Peki Elimi Bırakma 34. bölümde neler yaşandı?

Mezarlıkta Azra’nın karşısına ansızın çıkan kişi, Azra’nın babasının katilinin yakalanmasına dair umutlarını yeşertir. Cenk ise kim olduğu belirsiz olan bu adamın Azra’ya zarar verme ihtimalinden ötürü son derece tedirgindir ve Azra’yı korumak için birtakım önlemler alacaktır.

Sumru’nun restoranda çıkardığı olay Feride’yi derinden sarsmıştır. Sumru’nun sözleri son derece acımasız olsa da, Feride kendini sorgulamaya başlar. Öte yandan, Azmi’nin ihanetini öğrenen Sumru da, aynı Feride gibi sarsılmış ve yaşadıklarını sorgulamaya başlamıştır. Feride ve Sumru’nun içinde bulundukları durumla baş etmek için seçtikleri yol, karakterlerinin yansımasıdır.

Cenk Azra’yı polise gitmeye ikna eder. Azra’ya yaklaşan adam yakalanabilecek midir?

İlgili Haberler