Ana sayfa Dizi Haberleri Elimi Bırakma 49. yeni bölümde Azra ve Cenk’in oyunu fazla sürmez!

Elimi Bırakma 49. yeni bölümde Azra ve Cenk’in oyunu fazla sürmez!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi “Elimi Bırakma”, kırk dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü merakla beklenen sevilen dizinin 13 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak:

Feride hanım, ikna edilemiyor…

Boşanma evraklarını gören Feride artık olanlardan iyice şüphelenmeye başlamıştır. Serap ne söylese ikna edemez Feride’yi… Feride kendince çözmenin yolunu bulmuştur. Kimseyi dinlemeyecektir artık, soru da sormayacaktır. Serap onu durdurmak için, panikle Azra’nın hamile olduğunu söyler…

Azra ve Cenk hamilelik oyunu içinde!

Elimi Bırakma 49. yeni bölümde Azra ve Cenk'in oyunu fazla sürmez! 8

Azra ve Cenk artık daha fazla sürdüremeyecekleri bir oyunun içindedir. Bu hamilelik yalanı onları ya yeniden bir araya getirecek ya da ipleri tamamen koparacaktır. Sumru ve Barış ise bu yeni gelişmeleri duymakta gecikmez. Sumru hemen harekete geçerken Cenk’in onu durdurmak için kimsenin aklına gelmeyecek başka bir planı vardır.

Feride hanım, büyük bir kararın eşiğinde…

Tüm bunlar olurken hiç beklemedik bir şey olur. Şirin evde öyle bir şey bulur ki, bu da Feride’yi hem her şeyin sonunu getirecek hem de yeni bir başlangıca sebep olacak büyük bir kararın eşiğine getirir…

Elimi Bırakma 49. yeni bölümde Azra ve Cenk'in oyunu fazla sürmez! 9

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş üstlenirken senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan’ın kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise Alp Navruz, Alina Boz, Seray Gözler, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.