Ana sayfa Dizi Haberleri Elkızı’nın fettan Ayfer’i Nur Yazar yeni dizisiyle anlaştı!

Elkızı’nın fettan Ayfer’i Nur Yazar yeni dizisiyle anlaştı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’de yayınlanan ancak ömrü çok uzun sürmeyen Elkızı dizisinde Ayfer karakteriyle karşımıza çıkan Nur Yazar yeni dizisini seçti. Yine Fox TV ekranında izleyici karşısına çıkacak olan Nur Yazar, yaz dizisi Tozlu Yaka’da rol alacak.

NTC Medya imzalı Elkızı dizisi Fox TV’de 23 Ekim 2021 tarihinde yayımlanmaya başlamıştı. Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz’ın başrollerinde yer aldığı, ikiliye Perihan Savaş ve Sedef Avcı’nın da eşlik ettiği dizi reytingleri düşünce 30 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan 13. bölümü ile final yaptı.

Dizinin dikkat çeken oyuncularından biri de Ayfer karakterini canlandıran Nur Yazar’dı. Usta oyuncu Nur Yazar Elkızı dizisinde dedikoducu ve entrikacı Ayfer karakterini başarıyla canlandırmıştı. Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Yazar, Elkızı bittikten sonra setlere ara vermişti.

Nur Yazar kısa bir aranın ardından bu kez Tozlu Yaka dizisiyle setlere dönmeye hazırlanıyor. Tozlu Yaka dizisinin yapımcısı da NTC Medya. Yeni dizi hakkında çok fazla bilgi yok. Ancak oyuncu kadrosunun genç isimlerden oluşacağı, yönetmenliğini de Semih Bağcı’nın üstleneceği belirtiliyor.

Daha önce gelen haberlerde Tozlu Yaka dizisi için Nilsu Berfin Aktaş ile anlaşma yapıldığı, Burak Dakak’la da görüşmelerin sürdüğü belirtilmişti. Dizinin haziran ayında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Nur Yazar, yeni dizinin kesinleşen oyuncularından biri. 2005 yılında Aşka Sürgün dizisi ile dizi setlerine adım atan Nur Yazar, 2016’da ATV ekranlarında yayımlanan ve başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı Aşk ve Mavi dizisinin kadrosunda Fatma karakteriye izleyici karşısına çıktı. Nur Yazar, Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Sibel ve en son Elkızı dizisinde Ayfer karakterlerini canlandırdı.