Ana sayfa Dizi Haberleri Emanet dizisine yeni katılan oyuncuyu duyduğunuzda çok şaşıracaksınız!

Emanet dizisine yeni katılan oyuncuyu duyduğunuzda çok şaşıracaksınız!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal 7’nin geçen sezon en başarılı işi olan Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle çok yakında yeniden izleyicinin karşısına çıkacak. Dizi için set çalışmaları başlarken, ekibe yeni katılan bir oyuncu çok şaşırtacak.

Dördüncü sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin başrollerini Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan paylaşıyor. İkilinin uyumu sayesinde Emanet dizisi sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük başarıya ulaştı.

Reyting grafiğini gitgide yükselten dizinin ekibi yeni sezon için çekimlere başladı. Ekibin heyecanını başrol oyuncuları Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan hazırladıkları bir videoyla paylaştı.

Emanet dizisine yeni katılan oyuncuyu duyduğunuzda çok şaşıracaksınız! 7

Bu arada dizinin yeni sezonuna iki oyuncu daha katıldı. Bunlardan biri İpek Arkan. Genç oyuncu Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Seher’e rakip bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Dizinin ekibine dahil olan bir diğer oyuncu ise Beren Demirkaya.

Genç yıldız Beren Demirkaya henüz yolun başında bir oyuncu. Demirkaya aslında bir müzisyen. Bugüne kadar Çok İstiyorum, Sorgusuz Sualsiz gibi şarkılarıyla hayran kitlesi edinen 30 yaşındaki oyuncu daha önce Yıldız Masalı adlı dizide rol almıştı.

2011 yılında çekilen dizide Gökhan Özen, Bülent Şakrak gibi isimler rol almıştı. Emanet, Beren Demirkaya’nın ikinci dizi deneyimi olacak.