SON DAKİKA
20 Haziran 2019 15:54

SON HABERLER

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi Fox TV’de izleyici ile buluşuyor!

Enes Batur Sungurtekin’in ilk filmi olan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? sinema salonlarında gösterildiğinde büyük beğeni toplamıştı. Film, 12 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

Kamil Çetin tarafından yönetilen ve vlogger Enes Batur’un hayatını konu alan 2018 yapımı Türk komedi filmidir. Filmin başrollerinde Enes Batur, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Başak Karahan ve Egemen Mustafa Almacı yer almaktadır. Film, Türkiye’de 19 Ocak 2018’de vizyona girmiş ve büyük beğeni kazanmıştı.

İşte filmin hikayesi:

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur.

Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes’in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

İlgili Haberler