Ana sayfa Sosyal Medya Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu birlikte bir ilke imza atacak!

Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu birlikte bir ilke imza atacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Engin Akyürek yakında hikayesini kendisinin yazdığı Kaçış isimli dizinin çekimleri için sete çıkacak. Diziyle ilgili önemli detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Sefirin Kızı isimli Star TV dizisinde başrolde izlediğimiz Engin Akyürek, yaz döneminde ise Tolga Sarıtaş’la birlikte Yolun Açık Olsun isimli Netflix filminin çekimlerini yaptı. Oyuncu hikaye yazımı konusunda da iyi olduğunu, Kaçış isimli dizinin Netflix için hazırlanması ile kanıtlamış oluyor.

Engin Akyürek’e kariyerinin belki de en önemli projesinde başrolde destek olacak kadın oyuncu İrem Helvacıoğlu oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisiyle büyük çıkış yapan oyuncu, Disney Plus için çekilecek dizi ile yeni bir hikayenin içine girecek.

Kasım ayında çekimleri yapılması planlanan Kaçış dizisinde iki ünlü oyuncu bir ilke de imza atıyor. Türkiye dizi piyasasında pek de gündeme gelmeyen bir konu izleyicilere büyük heyecan yaşatacak.

İki ünlü oyuncu da savaş muhabiri karakterleri ile bir ilke imzalarını atacak. Gaziantep’te çekimleri yapılacak olan dizide Mehmet ile Zeynep karakterlerinin hikayesini bulacaksınız.

Savaş bölgesinde yaşanan ve çok sarsıcı gelişmeleri takip eden Mehmet ile Zeynep, izleyicilere çok heyecanlı anlar yaşatacak. Sosyal medyada şimdiden bu dizi ile ilgili geniş bir takipçi kitlesi oluştu. Hem yurt içinden hem yurt dışından birçok dizi hayranı, gelişmeleri merakla bekliyor ve projeye büyük önem veriyor.

Dizinin çekim kalitesi de büyük önem taşıyor. Yağız Alp Akaydın yönetmen koltuğunda oturuyor ve ekip şu sıralarda Gaziantep’te çekim mekanlarını tespit etmeye çaba harcıyor.