SON DAKİKA
5 Aralık 2022 05:43

SON HABERLER

Engin Akyürek’in yeni partneri Sen Anlat Karadeniz’den bulundu

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisinde 2 sezon yer aldı. Neslihan Atagül ile partner olan oyuncu, uzun süre iyi bir ikili oluşturdu. Neslihan Atagül’ün sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmasından sonra ise Tuba Büyüküstün ile yola devam edildi.

Elli iki bölüm süren Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek – Tuba Büyüküstün buluşması 6 yıl aradan sonra yeniden gerçekleşince hayranlar da bu durumu çok sevmişti. Şimdilerde ise Engin Akyürek bir sinema filmi için sette bulunuyor. Mehmet Ata Öztekin’in yönetmenliğini yaptığı projenin ismi Yolun Açık Olsun… Filmde Akyürek’in canlandırdığı karakterin karısı rolünü kimin canlandıracağı da ortaya çıktı.

Engin Akyürek, genç oyuncu Belfu Benian ile partner oldu. Neslihan Atagül ve Tuba Büyüküstün’den sonra oyuncu ismi az bilinen bir kadın oyuncu ile kamera karşısına geçti.

Belfu Benian daha önce Sen Anlat Karadeniz isimli dizide yer almıştı… 1995 yılında İstanbul’da doğan Benian, dizide Mercan karakterini canlandırmıştı.

Belfu Benian’ın ikinci projesi ise Yolun Açık Olsun isimli sinema filmi oldu. Genç oyuncu Engin Akyürek gibi popüler bir oyuncu ile partner olarak hayatının en önemli fırsatlarından birisini elde etti.

Filmin çekimleri geçtiğimiz gün başladı. Engin Akyürek’in yanı sıra başrolde Tolga Sarıtaş da bulunuyor.

Ödüllü bir yönetmen tarafından çekilen filmin çekimlerinin başladığı duyurulunca binlerce kişi sosyal medyada destek mesajı yayınladı. Özellikle de Engin Akyürek hayranları heyecanlı bir şekilde, Netflix’te yayınlanacak olan filmi merak ettiklerini belirten yorumlar yazdı.

Engin Akyürek, twitter Türkiye gündemine girdi ve günün en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler