SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 12:01

SON HABERLER

Enver dede ölmedi, üstelik size bir mesajı var! Kadın dizisinden büyük sürpriz!

Televizyongazetesi/Analiz
Bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Kadın dizisinde herkes Enver’in yaşayıp yaşamadığını merak ediyordu.

Kadın dizisinin sosyal medya hesabından dizinin başlamasına saatler kala yapılan bir paylaşımla, sürpriz de ortaya çıkmış oldu.

Şerif Erol’un diziden ayrılmasını istemeyenleri mutlu edecek paylaşım dikkat çekti. Ancak sürprizi zaten bir süre önce Özge Özpirinçci, setten paylaştığı bir fotoğrafla vermişti.

Haberin devamında Kadın dizisinin paylaşımını ve Özge Özpirinçci’nin kısa bir süre önce yaptığı o mesajı bulabilirsiniz…

Dizinin sezon finalinde Sarp’la buluştuktan sonra Münir ve adamlarının silahla arkalarından koşmasıyla Enver dede kalp krizi geçirmişti.

Öldü bildiği Sarp’ı karşısında görünce şoka uğrayan ve Bahar’ı bırakıp gitmesinden dolayı kızgın olduğu Sarp’a ağır sözler söylemiş ve sonrasında da silahlı adamları görünce daha fazla dayanamamıştı.

Enver dedenin hastaneye kaldırılmasından sonra tüm aile perişan olmuş ama Enver’in durumunun iyiye gittiği öğrenilmişti.

Final sahnesinde Sarp ve Doruk bahçede karşılaştığı sırada, Enver’in ölmesini isteyen Suat’ın adamı Münir, onu öldürmeye çalışıyordu.

İyiliğin, adaletin, vicdanın, merhametin sesi olan Enver’in diziden ayrılmasına izleyicinin gönlü hiç razı olmadı.

Yaz sezonunda en çok merak edilen sorular arasında Enver’in yaşayıp yaşamadığı yer alıyordu.

Yeni sezon çekimleri başlayan dizinin setinden bir fotoğraf paylaşan Özge Özpirinçci, bu soruya da sürpriz bir şekilde yanıt vermişti.

Set arasında Enver’i oynayan Şerif Erol’un karavanına giden Özge Özpirinçci, oyuncunun pencereden perdenin arkasından baktığı anı çekerek sosyal medya sayfasından yayınladı ve sürpriz ortaya çıktı.

İşte Özge Özpirinçci’nin paylaştığı o anın fotosu:

İlgili Haberler