Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Erkan Kolçak Köstendil çekti, Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar başrol oldu!

Erkan Kolçak Köstendil çekti, Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar başrol oldu!

tarafından ker_def

Oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle dikkat çeken, 11 Kasım’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanan filmin fragmanı sosyal medyada dikkat çekti. Erkan Kolçak Köstendil’in yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda da çok önemli isimler bir araya geldi.

Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca , Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın kadrosunda buluşturan Tamirhane filminin heyecanla beklenen fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Sky Films, Dentsu Türkiye, Kumbara film, ASC Films ve idpro’nun üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Erkan Kolçak Köstendil oturuyor. Filmin senaryosunu ise aynı zamanda filmde rol alan Bülent Şakrak yazdı.

Güçlü oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle merak uyandıran filmin konusu ise; Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Nuri ve İsmet’den boya ve kaporta dükkanı miras kalır.

Erkan Kolçak Köstendil çekti, Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar başrol oldu! 8

Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar. Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini tiner kazanına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir.

Erkan Kolçak Köstendil çekti, Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar başrol oldu! 9

Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır.