Ana sayfa Dizi Haberleri Erkenci Kuş dizisinde yaşanan bir değişimin farkında mısınız? İzleyici çok beğendi!

Erkenci Kuş dizisinde yaşanan bir değişimin farkında mısınız? İzleyici çok beğendi!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi/Detay – Star Tv’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde Can ve Sanem’in birbirlerine yakınlaşması izleyenleri mutlu ediyor.

Geçmişte yaşadıkları kötü olayları unutmak isteyen ikili, ilişkilerini ortaklık seviyesinde yürütüyor gibi görünseler de birbirlerine duydukları aşkı bir şekilde saklamaya devam ediyorlar.

Yaptıkları küçük oyunlarla izleyenleri de ekran başında güldüren ikili, gittikçe daha çok yakınlaşmaya başladılar.

Bu durum da diziyi başından beri takip edenleri sevindiriyor. Aralarında yaşanan komik durumlar da diziye ayrı bir eğlence katmakta.

46. bölümde dikkat çeken bir durum ise Can’ın tarzı!

Erkenci Kuş dizisinde yaşanan bir değişimin farkında mısınız? İzleyici çok beğendi! 8 Erkenci Kuş dizisinde yaşanan bir değişimin farkında mısınız? İzleyici çok beğendi! 9

Dizi ilk başladığında giydiği kıyafetler, taktığı aksesuarlar ve imajıyla dikkat çeken Can Yaman’ın, 40. bölüme kadar uzun saçlarını hep toplaması dikkat çekmişti.

Ancak Sanem’den ayrılıp denize açıldığı ve aradan geçen bir yıl içinde daha pejmurde bir hale büründüğü görünen Can, geri döndükten sonra yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Bu süreçte Can’ı saçları açık gördük hep.

Can’ın 46. bölüm tanıtımında saçlarını yeniden topladığı görülüyor.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, Can’ın bu haline geri dönmesinden mutlu olduklarını söylemeye başladılar.

Duygusal olarak toparlanmaya başlanan Can’ın, eski tarzına da dönmesi izleyenleri mutlu ediyor.

İşte 46. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördüğünde onun bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış olduğunu anlar. Can’ın gözleri doluyor ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor. Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşüyor. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidiyor.

Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekiyor. Bütçeleri yok, kendi aralarında halledecekler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimi bizleri bekliyor!

Emre ve Leyla ise iş yaşantısının stresi ile boğuşuyorlar. Emre yeni işine uyum sağlamakta zorlanıyor, Leyla’nın desteğine çok ihtiyacı var. Ama Leyla da işte çok yoğun. Acaba Leyla, Emre’nin ona ihtiyacı olduğunu anlayabilecek mi?

Sonunda Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla…. Ama ne yaparlarsa yapsınlar kazanan aşk olacak!