SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:40

SON HABERLER

Esra Bilgiç Töre, estetik iddialarına çok sert yanıt verdi

Diriliş Ertuğrul’dan ayrıldıktan sonra Kanal D’de yayınlanan Bir Umut Yeter dizisinde oynamaya başlayan Esra Bilgiç Töre, dizinin reytingleri iyi gitmeyince final yapmasıyla soluğu Londra’da almıştı.

Ünlü Oyuncu, şimdi eğitim için gittiği Londra’da hakkında çıkan haberlere yanıt verdi.

Bilgiç, estetik yaptırdığı iddialarını sosyal medya hesabı üzerinden yalanladı

Esra Bilgiç, hakkında çıkan ‘estetik’ iddiasına yanıt verdi. 26 yaşındaki oyuncu, Instagram’da yayınladığı 10 yıl önceki fotoğrafına şu mesajı ekledi:

”20 dakika önce Çanakkale ile alakalı fotoğraflara bakarken babamla çok enteresan bir haber gördük; ‘Halime Sultan’ın estetiksiz hali hayal kırıklığı yarattı’. Soldaki fotoğraf bundan 10 sene öncesi, 17 yaşındayım. Yüzüm hiçbir şeyim daha oturmamış. Kilom da fazla. O zamanlar ince kaş modaydı ve herkes alıyordu. Ben de almışım. Makyaj nedir bilmiyorum. Saçlarım sokakta oynamaktan, deniz suyundan sararmış. Lise sınavları için hazırlandığım dönem. Sanırım Kurban Bayramı, kuzenlerimle birlikteyiz.

4 sene sonra Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım. 21 yaşında dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ile karşınıza çıktım. 4 sene, 116 bölüm emek verdim. Sonrasında 6 bölümlük bir dizi çektim. Maalesef istediğimiz sonuçları alamadık.

‘HAYAL KIRIKLIĞINIZ NEDİR?’
Şimdi Londra’da eğitim alıyorum. Okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum. Ömrümün sonuna kadar da bunu devam ettireceğim. Sormak istediğim; hayal kırıklığınız nedir? Tek hedefi iyi bir oyuncu olmak olan genç bir kadınım. Allah’ıma şükürler olsun ki estetiğe zerre kadar ihtiyacım yok. Kendimi beğenmeye ve sevmeye devam ettiğim sürece de ihtiyacım olmayacağını düşünüyorum.” (Posta)

İŞTE ESRA BİLGİÇ’İN YAPTIĞI PAYLAŞIM

İlgili Haberler