Ana sayfa Dizi Haberleri Evlilik Hakkında Her Şey’in Yalın’ı Bertan Asllani dev bir projeyle anlaştı!

Evlilik Hakkında Her Şey’in Yalın’ı Bertan Asllani dev bir projeyle anlaştı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Makedonya kökenli başarılı oyuncu Bertan Asllani, halen Fox TV’de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey’de Yalın karakterini canlandırıyor. Kariyer merdivenlerini emin adımlarla tırmanan başarılı oyuncu hayatının projesiyle anlaştı.

Üsküp doğumlu yakışıklı oyuncu Bertan Asllani, oyunculuk kariyerine ilk kez Show TV’de yayınlanan gençlik dizisi Pis Yedili ile başladı. Performansıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu daha sonra Göç Zamanı, Öğrenci Evi, Akrep gibi dizilerde yer aldı.

Aynı zamanda bir müzisyen olan ve müzikle küçük yaşlarda ilgilenmeye başlayan Asllani, kendi stüdyosunu henüz 13 yaşında kurarak beste yapmaya başladı. 2003 yılında ilk albümünü yayınladı. Başarılı oyuncu halen Fox TV’de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde rol alıyor. Asllani dizide Tülin Ece’nin eşini canlandırıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey’in Yalın’ı Bertan Asllani dev bir projeyle anlaştı! 7

Başarılı oyuncu önümüzdeki günlerde dev bir projede yer almaya hazırlanıyor. Asllani, 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayacak olan Disney Plus için çekilecek Atatürk dizisiyle anlaştı. Bertan Asllani merakla beklenen dizide soyadını bizzat Atatürk’ün verdiği Türkiye Eski Büyük Millet Meclisi Başkanı Ali Fethi Okyar’ı canlandıracak.

Lanistar Medya için çekilecek Atatürk dizisi Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıldönümü olan 2023 yılında izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizide Mustafa Kemal Atatürk’ü Aras Bulut İynemli canlandıracak.

Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi’ye Mehmet Günsür, annesi Zübeyde Hanım’a da Songül Öden hayat verecek. Kısa süre önce yapılan duyuruda, Harry Potter’da rol alan dünyaca ünlü oyuncu Emma Watson’ın da dizide rol alacağı belirtilmişti. Ancak rolünün ne olacağı açıklanmamıştı.

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstleneceği dizinin çekimlerine yaz aylarında başlanacak. Atatürk dizisinin büyük ses getirmesi bekleniyor.