SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 07:20

SON HABERLER

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 27 Ocak 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Ortalık iyice karışıyor!

Star TV ekranlarının beğenilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları, başarılı gidişatını devam ettiriyor.

Hazan – Yağız – Sinan üçgeni halen diziye reyting getirmekte. Fazilet ve Yasemin arasındaki savaşta neler yaşanacağı da merak konusu…

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin 27 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’da ekrana gelecek 32. bölümü 1. fragmanı yayınlandı:

FRAGMANLA İLGİLİ YORUMLAR

Dizinin sıkı takipçileri ortalığın iyice karışmakta olduğu yorumları yapıyor. İşte dikkat çeken bazı yorumlar:

– “Bu Yasemin asla değişmez, çünkü onun psikolojisi çok önceleri bozulmuş ama çok sinir bozucu. Üzülemiyorum onun için, kızına yazık.”

– “Bence de Sinan biraz acele etti. Ama Sinan ailesi için çok fedekar davranıyor. Helal olsun.”

“Yasemin artık gitsin. Gördükçe sinir oluyorum. Allah öyle kadını düşman başına vermesin. Kadın bildiğin saatli bomba. Nerede, ne zaman patlayacağı belli değil.”

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kerime ve Hazan’ın kavgası Sinan’ı hayatının en karanlık gerçeğiyle yüzleştirirken, Fazilet ise Yasemin’i en zayıf noktasından avlamıştır. Yaşadığı büyük şokla tamamen dağılan Sinan dizginlenmesi mümkün olmayan bir öfke içinde serseri mayın gibidir. Hazan, onun yanlış bir adım atmaması için çırpınırken Sinan’ı zapt etmesi mümkün değildir. Hazım’la yüzleşmeye kararlı olan Sinan’ın gösterdiği tepki büyük bir kaosun başlangıcı olur. Diğer yanda, Sinan ve Hazan arasında büyük bir gerilim olduğunu fark eden Yağız, kardeşi için endişelidir.

Hazan, Sinan’ın Yağız’ı şüphelendirecek bir adım atmasını engellemeye çalışırken Yağız, bir yandan Kerime düğümünün, bir yandan da dibe vuran kardeşine ne olduğunun peşindedir. Fazilet’in avucuna düşen Yasemin, kendine yeni müttefikler bulurken, Fazilet ise zafer sarhoşluğunu bile yaşayamadan Ece’nin derdine düşmüştür. Ece ve Yasin arasındaki buzların erimeye başlaması Fazilet’i alarma geçirir. Yağız, kimsenin beklemediği bir anda Kerime ile ilgili gerçeğe yürürken, Sinan, Hazan’ın tüm çabasına rağmen herkes için çok riskli bir adım atar. Gerçeğe giden yolda atılan bu adımın artık ne Sinan ne de Yağız için geri dönüşü yoktur.

İlgili Haberler