Fazilet Hanım ve Kızları’nın Ece’si Afra Saraçoğlu, sürpriz bir filmle geliyor!

04 Temmuz 2018 Çarşamba, 19:46
Fazilet Hanım ve Kızları’nın Ece’si Afra Saraçoğlu, sürpriz bir filmle geliyor!
Star Tv ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece rolüyle dikkatleri çeken genç oyuncu Afra Saraçoğlu hayranlarına müjdeli bir haber geldi.

Son dönemin öne çıkan iki genç yıldızı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu, çok özel bir filmde başrolü paylaşmaya hazırlanıyor.

Doruk Acar, Hakan Baş, Alper Çağlar ve Alper Özdemir’in kurduğu Eludis Production’un imza attığı “İyi Oyun” adlı filmle el sıkışan Saraçoğlu, Ada karakterini canlandıracak. Netflix’in ilk yerli dizisi “The Protector”u çeken ekipte yer alan Umut Aral’ın yönetmen koltuğuna oturacağı filmin senaryosu Emre Sirel imzası taşıyor.

Dünyada Esports üzerine yapılan ilk film olma özelliğini taşıyan “İyi Oyun”da Karagül dizisiyle yıldızı parlayan, son olarak “Mehmed Bir Cihan Fatihi” projesinde rol alan Mert Yazıcıoğlu da başrol oynayacak.

Çekimlerinin İstanbul ve çevresinde toplam 4 haftada bitirilmesi planlanan filmde Saraçoğlu’nun canlandıracağı lise mezunu Ada, eSports tutkunu olan abisi Rüzgâr’dan önce eSports’a merak salmış bir genç kızdır. Küçük yaşlardan itibaren League of Legends tutkusu onu filmin kahramanı Cenk’le buluşturacaktır. (Medyatava/Birsen Altuntaş)

 

afra saraçoğlu haberleri için

Fazilet Hanım ve Kızları haberleri için