Ana sayfa Dizi Haberleri Final kararı alınan Nöbet dizisinin 6. bölümünde emre itaatsizlik!

Final kararı alınan Nöbet dizisinin 6. bölümünde emre itaatsizlik!

tarafından ker_def

Nöbet dizisi 6. yeni bölümüyle 14 Nisan Pazar yani bu akşam izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümü merakla beklenirken, reytinglerin iyi olmaması ise izleyicileri tedirgin ediyordu. Show TV’den alınan bilgilere göre Nöbet dizisi 8. bölümüyle birlikte final yaparak ekranlara veda edecek.

Yapımcılığını Pana Film/Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, Gökhan Erkut’un yönetmenliğini yaptığı Nöbet’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İpek Karapınar, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

YİĞİT YÜZBAŞI’DAN EMRE İTAATSİZLİK!

Nöbet bu akşam 6. bölümüyle ekrana geliyor. Peki yeni bölümde neler olacak?

Ahmet Paşa’ya kurulan hain pusu sonucu Erdinç Uzman şehit olmuştur! Yiğit Alkan, şehit düşen silah arkadaşının kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. Teröristleri sınıra kadar takip eden Yüzbaşı Yiğit’in, arkadan gelecek destek timini beklemesi gerekmektedir. Binbaşı Barış’tan gelen bu emir, Yüzbaşı Yiğit’e ulaşır.

Ancak yüreğinde duyduğu acı, bu emre karşı gelmesine neden olur. Sınırın dışına taşınan bu takibi duyan Darko, hain bir planın hazırlığındadır.

Nöbet 6. bölümden ön izleme:

Yüzbaşı Yiğit’in sınırı geçmesinin ardından, siyasi ve askeri problemler çıkaracağını düşünen Ahmet Paşa’dan emir gelir! Barış Binbaşı, sınır dışındaki timi bulmak zorundadır. Darko’nun sınır dışında olan askerler için kurduğu hain plan gerçekleşecek mi?

“Nöbet” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!