SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 07:36

SON HABERLER

Final sahnesinde sürpriz evlenme teklifi! Çarpışma 24. Bölüm (Final)

Show TV’de 24. bölümüyle ekrana veda eden Çarpışma dizisinin son sahnesinde, buruk bir mutluluk yaşandı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onu Saylak, Alperen Durmaz ve Melisa Aslı Pamuk’un başrolünde oynadıkları dizide, Zeynep’in ölmesiyle birlikte Kadir, Aylin’i himayesine aldı. Kerem, Cemre ve diğerleri, sahilde bir piknikte buluştu.

Bu buluşmada Kerem, Cemre’ye evlilik teklif etti. Kerem’in lafını bir türlü toparlayıp söyleyemediği o anlar, izleyiciyi gülümsetirken, Zeynep ve Veli’nin olmadığı masada buruk bir mutluluk yaşandı.

Sürpriz teklif herkesin yüzünü güldürdü.

Çarpışma’nın final sahnesini videodan izleyebilirsiniz…

24. Bölüm Özet:

Kadir, Zeynep’i hızla hastaneye getirir. Zeynep ölümün kıyısındadır. Cansız’a nefreti katlanarak artan Kadir, onu tanıyan, birlikte iş yapanların isimlerini tek tek öğrenir ve izini sürer. Veli de Cansız’ın peşindedir.
Kadir ile Veli, iki ayrı koldan ve öldüre öldüre Cansız’a doğru ilerlerler. Kadir ve Veli’nin peşinde olduğu haberi kısa sürede Cansız’a da ulaşır. Cansız, adamlarına Aylin’i kaçırmaları talimatını verir. Aylin, Cemre ile birlikteyken zorla kaçırılır. Cansız, Aylin’in hayatına karşılık Kadir’den Veli’yi öldürmesini ister.
Kadir gözünü kırpmadan Veli’yi vurur. Ancak Cansız sözünde durmaz ve Kadir’den, tıpkı Selim gibi kendisini öldürmesini ister. Kadir, Aylin’in yaşaması için tereddüt etmeden silahını başına dayar. Tam da bu sırada bir telefon sesi duyulur Kadir ile Cansız hesaplaşmasının seyri değişir. Artık yolun sonudur ve ikisinden biri için ölüm kaçınılmazdır.

İlgili Haberler