Finale giden Meleklerin Aşkı dizisinden 10. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…

10 Eylül 2018 Pazartesi, 22:38
Finale giden Meleklerin Aşkı dizisinden 10. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…

Show TV’nin sevilen dizisi Meleklerin Aşkı’nın 10. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Yağmur, Melek’in peşinden giderken, ormanda kaybolan Çekilmezler başlarını yine belaya sokuyor. Rukiye ve Ekrem’in barışma numarası yaptığı tanıtımda, sevgili olan Yağmur ve Melek’in yakınlaştığı anlar dikkat çekiyor. Aşk dolu bir hikaye ile romantik komedinin inceliklerini birleştiren Meleklerin Aşkı, her Perşembe Show TV’de ekrana geliyor.

Meleklerin Aşkı’nın geçtiğimiz Perşembe akşamı ekrana gelen 9. bölümünde Melek ve Yağmur’un arasında hiçbir engel kalmadı ancak inatlarından dolayı bir türlü yakınlaşmayı başaramadılar. Melek, Yağmur’un kendisinden uzaklaştığını; Yağmur’sa Melek’in kendisini istemediğini düşündü. Rukiye duruma el atarak iki aşığı bir araya getirdi. Melek, Yağmur’un aşkına ikna olmaya ve onunla bir ilişki kurmaya ilk defa bu kadar yakınlaştı. Yağmur, kapıdan girecek ve Melek’in elinden tutacaktı. Ama Yağmur ne o kapıdan girdi, ne de Melek’in elinden tuttu.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, senaryosunu Ersoy Güler’in yazdığı, yönetmen koltuğuna Hamdi Alkan’ın oturduğu “Meleklerin Aşkı”nın oyuncu kadrosunda Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim yer alıyor.

Meleklerin Aşkı’nın yeni bölümü Perşembe günü saat 20.00’de Show TV’de!

berkay hardal haberleri için

gülper özdemir haberleri için