Ana sayfa Dizi Haberleri Fox TV’de bir dizi için daha final kararı çıktı ama 2 yeni dizi de listeye alındı!

Fox TV’de bir dizi için daha final kararı çıktı ama 2 yeni dizi de listeye alındı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında izleyicilerle bu sezonun başından bu yana buluşan 11 diziden yedi tanesi final yaptı. Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün, Misafir, Elkızı ve son olarak da Kanunsuz Topraklar dizileri final yaptı.

Bu dizilerin final yapmasının ardından bir karar da Aşk Mantık İntikam için çıktı. Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisinin başrolünde yer aldığı Aşk Mantık İntikam isimli dizinin de 39. bölümüyle birlikte Mart ayında final yapacağı iddiası ortaya atıldı. Bu iddianın doğruluk payı da yüksek. Dizinin düşen reytingleri yeniden romantik komedi hikayesine dönülünce durdu. Artık izleyici kaybı sınırlı olacaktır.

Fox TV'de bir dizi için daha final kararı çıktı ama 2 yeni dizi de listeye alındı! 18

Fox TV’nin Aşk Mantık İntikam için final kararının vermesinin ardından yeni bir dizi için de çalışmaların başlatıldığı ortaya çıktı. Son Nefesime Kadar isimli Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın başrolünde yer aldığı dizi zaten biliyor ve çekimleri de sürüyor. Yakında izleyicilerle buluşması beklenen bu dizinin dışında yeni bir proje daha var.

Yeni dizinin ismi Ayşegül Harikalar Diyarında ve sosyal medyanın günümüz dünyasında gençlere yönelik etkileri bu yapım ile anlatılacak. Tims&B tarafından hazırlıklarına başlanan dizinin yakında çekimlerinin başlaması ve Nisan ayında da izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Ayşegül, Ece ve Gamze adında 3 kız arkadaşın hikayesinin anlatılacağı proje bir gençlik dizisi olmasının yanı sıra bir sosyal medya gerçeğini de ortaya koyacak.

Sosyal mecraların gençleri ne kadar derinden etkilediği, hayatlarına ne kadar büyük etki yaptığını Ayşegül Harikalar Diyarında isimli projede izleyeceksiniz.

Yeni diziyle ilgili henüz kesinleşen bir bilgi yok. Ayşegül Harikalar Diyarında, günümüzün en önemli iletişim araçlarından ama aynı zamanda sorunlarından biri olan sosyal medyayı ve hayatımıza etkisini ekranlara taşıyacak.

Bu hikaye bütünlüğü ile de dizinin çok dikkat çekmesi bekleniyor. Oyuncu arayışları devam eden dizi sayesinde Fox TV, gençleri ekranına çekmeyi arzu ediyor.

Genelde dijital platformlar, youtube gibi ortamları tercih eden ve televizyona fazla uğramayan genç izleyicileri kazanmak amacıyla yapılan projenin detayları netleştikçe size aktaracağız.