SON DAKİKA
5 Şubat 2023 17:34

SON HABERLER

Fox TV’de Mahkum dizi bitiyor, yerine hemen yenisi başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranlarında son yıllarda birbiri ardına dizi projeleri izleyicilerle buluşuyor ama bunların birçoğu kısa sürede yayından kaldırılıyor. Kanalın elinde bulunan projeler arasında perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisi de 31. bölümü ile birlikte ekrana veda edecek.

Geçen sezonun büyük çıkış yapan Mahkum dizisinin ikinci sezon öncesi büyük atılımlar yapılarak yenilenmesine rağmen, izleyici ilgisini çekmeyi başaramadı. Hem hikayesi değişen hem de yeni oyuncularla kadrosu güçlendirilen dizi ne yazık ki, 31. bölümü ile birlikte final yapacak.

Mahkum dizisinin yerine ise hemen Darmaduman isimli yeni dizi başlayacak. Beverly Hills, 90210 isimli dizinin yerli uyarlaması olarak ortaya çıkan Darmaduman dizisinde hem genç hem de tecrübeli isimler bir araya getirildi.

Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora gibi son yıllarda isimleri sosyal medyada gündemden düşmeyen 4 genç oyuncu, Darmaduman dizisinin sürükleyici isimleri olacaklar.

Dizinin tecrübeli oyuncuları arasında ise; Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun gibi isimler bir araya geldi. Son dönemde gençlik dizilerinin ekranda bir ağırlığı oluşmaya başladı. Darmaduman da yine gençlik hikayesi ile izleyicileri kendisine çekmeye çalışacak.

Mahkum dizisinin son iki bölümü kaldı ve 21 Ekim perşembe günü 30. bölüm ekrana gelecek. Ancak bir sonraki hafta hem Mahkum dizisinin final bölümü yayınlanacak hem de Darmaduman dizisinin ilk bölümü izleyicilerle buluşacak.

Böylelikle Fox TV, perşembe rekabetinde daha iyi reyting sonuçları elde etmek için yeni bir hamle yapmış oldu.

Aldatmak, Camdaki Kız, Gelsin Hayat Bildiği Gibi önemli dizilerin karşısında Mahkum dizisi iyi sonuçlar alamayınca final kararı kaçınılmaz oldu.

Darmaduman isimli yeni gençlik dizisinin bu yapımlar arasında nasıl reytingler elde edeceği de şimdiden büyük merak konusu oldu. Dizinin fragmanları büyük ilgi gördü ve izleyiciler heyecanla ilk bölümü beklediklerini belirten yorumlar paylaşıyor.

Daha dizi başlamadan heyecanlandığını belirten birçok izleyici sosyal medyadan hem genç oyuncuların uyumunu merak ediyor hem de Beverly Hills gibi unutulmaz bir dizinin yerli uyarlamasının nasıl olacağını heyecanla bekliyor.

Diziye yönelik ilk izlenimler çok olumlu ve reytinglerin de bu çerçevede iyi gelmesi bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler