Ana sayfa Dizi Haberleri Furkan Andıç hayranlarına, polisiye suç dizisi sürprizi!

Furkan Andıç hayranlarına, polisiye suç dizisi sürprizi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ve 2011 yılından itibaren de oyunculuk yapmaya başlayan Furkan Andıç, 10 yılı aşan kariyerinde birbirinden farklı projelerle tanındı. Adını Feriha Koydum dizisindeki Selim karakteri ile dikkat çeken oyuncu, Kaçak Gelinler ve Kırgın Çiçekler projelerindeki başarılı performansları ile gündeme geldi.

Meryem dizisindeki Savaş karakteri çok beğenilen oyuncu, ardından da Her Yerde Sen isimli romantik komedi ile birlikte çok popüler bir isim haline geldi. Önceki sezon Çatı Katı Aşk isimli dizide izlediğimiz Furkan Andıç, son olarak da TRT1’de 20. bölümü ile final yapan Kara Tahta isimli dizinin başrolünde yer aldı.

Furkan Andıç hayranları oyuncunun yeni sezonda ne yapacağını merakla bekliyor. Kusursuz isimli bir dizi için ismi geçen oyuncu, Blu TV’nin daha önce çok beğenilen Bozkır isimli dizisinin yeni sezonunda başrolde yer alacak.

Furkan Andıç hayranlarına, polisiye suç dizisi sürprizi! 8

Bozkır dizisinin ikinci sezonunda başrolleri Yiğit Özşener ve Furkan Andıç paylaşırken, dizi için oyuncular ve ekip önceki gün okuma provasında bir araya geldi.

Polisiye ve suç dramasını buluşturan ‘Bozkır’, görsel dünyası, gizemli hikayesi ve başarılı oyunculuklarıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Başarısını ikinci sezonda da sürdürmek için iddialı olan dizi yine bozkırı ve suçu merkezine alacak.

Yapımını ARC Film’in yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği soluksuz izlenecek dizinin senaryosunu Levent Cantek kaleme alırken yönetmenliğini Cantek ile Şahin Altuğ üstleniyor.

Furkan Andıç hayranlarına, polisiye suç dizisi sürprizi! 9

Bozkır’ın kadrosunda Yiğit Özşener, Furkan Andıç, Gizem Karaca, Beril Pozam, Fatih Al, Cemal Toktaş, Bülent Düzgünoğlu yer alıyor. Bozkır, önümüzdeki günlerde sete çıkacak.