Ana sayfa Dizi Haberleri Gecenin Ucunda dizisi için ısrar edileceğine yönelik iki güçlü mesaj verildi!

Gecenin Ucunda dizisi için ısrar edileceğine yönelik iki güçlü mesaj verildi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Birçok dizi hayranı Star TV’de artık salı akşamları yayınlanmakta olan Gecenin Ucunda dizisinin akıbetini merak ediyor. En son Kadir Doğulu’nun yurt dışı satışlarının çok iyi gittiğine yönelik sözleri, dizinin hayranlarını biraz olsun rahatlatmıştı.

Kanal yönetimlerinin yurt dışı satışları iyi olan yapımlara daha tölaranslı davrandığı ve erken finalden kaçındığını bilenler, bu durumun önemini de kavradı. Kadir Doğulu da zaten yurt dışında gördükleri ilgiden bahsederken, Türkiye’deki hayranlarından da destek istemişti.

Bu destek isteği reytinglere nasıl yansıyacak henüz bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey var ki, Gecenin Ucunda dizisi için Star TV’nin de yapımcının da oyuncuların da henüz pes etmek gibi bir niyeti yok.

Dizinin ekranda kalmaya devam edeceğine yönelik ikinci bir olay daha gerçekleşti. Bu sefer ayrılık üzerinden verilen bu mesaj aslında dizinin ekranda kalması için ısrar edileceği anlamına geliyor.

Peride Celal’in aynı isimli romanından uyarlanan Gecenin Ucunda’nın senaristleri değiştirildi. Diziyi başından bu yana yazan senaristler ile yollar ayrılırken, 3 yeni senaristin de işe başladığı ortaya çıktı. Bu değişiklik ile birlikte dizinin hikayesine yönelik önemli müdahaleler yapılması bekleniyor.

10. bölümden itibaren izleyiciler yeni senaryodaki değişimleri görebilecek ve bu durumun Gecenin Ucunda dizisi için erken finalin değil, projeyi ayağa nasıl kaldırılacağının hesabının yapıldığını anlatıyor.