SON DAKİKA
22 Eylül 2019 08:38

SON HABERLER

Gel de gülme! Yasak Elma yeni bölümde büyük komedi! Bu hataya nasıl düşüldü?

Televizyongazetesi/Detay – Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, yeni sezona başladı!

48. bölümüyle dün akşam ekrana gelen dizide, aradan 8 ay geçtiği ve her şeyin değiştiği görüldü.

Aradan geçen süre zarfında Yıldız’ın hamile olduğu ortaya çıktı. Yıldız, Ender’in öldürüldüğü gece hamile olduğunu ve gözlerden uzaklaştığını anlatırken, aynı zamanda şüpheli sıfatıyla da ifade verdi.

Halit, Yıldız’ın kendisinden hamile olduğuna inanmazken, Yıldız gittikten sonra Şahika ile nişanlandığı ortaya çıktı.

Bu arada Zehra da yazar olmuş ve bir kişisel gelişim kitabı yazmıştı.

Şahika, Yiğit’i kullanarak Erim’e sürekli ilaç verdiriyor ve yeni planlar kuruyordu.

Herkes Ender’in öldüğünü düşünürken onun aslında ölmediği ve bir şekilde ortaya çıkacağı tanıtımlardan görülmüştü zaten. Ender’in, öldüğü sanılırken uzun zaman sonra Yıldız’ın karşısına çıktığı ve Şahika’yı hayatlarından çıkarmak için Ender ile bir plan yaptıkları anlaşıldı.

Entrikalarla dolu dizi, yeni sezonda yerini alırken, yapılan bir hata ise izleyenleri güldürdü.

Ender’in mezar taşında Mayıs ayının 27’sinde öldüğü görülüyordu. Olayın üzerinden tam 8 ay geçmişti. Yani Ocak ayı gelmişti. Fakat dizideki tüm oyuncuların yazlık kıyafetler ve bronz tenleriyle yer alması, izleyenleri hem şaşırttı hem de bu tarih hatası nedeniyle ‘yok artık’ dedirtti!

Günlük güneşlik yaz ayında çekilen dizinin yeni bölümünün zaman atlaması iyi ayarlanamayınca ortaya böyle ilginç bir durum çıkmıştı!

Sosyal medyada izleyiciler, bu durumu tiye alan yorumlar yapıyorlar. Yasak Elma dizisini başından beri izleyenler, ilk zamanlarda mantık hatalarını sıklıkla eleştiriyordu. Ancak bir süre sonra dizideki olaylarda mantık aramamaya başladı. Fakat sezonun ilk bölümündeki bu zamanlama hatası da gözlerden kaçacak gibi değildi!

İlgili Haberler