SON DAKİKA
6 Şubat 2023 22:31

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta 10 Nisan Cuma 100. Hafta kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta’nın 100. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu! Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Hüsniye-Hatice Karabulut ve Özden-Burçin Saruhan çiftinden birisi kazandı!

Haftanın en yüksek puanını alarak 500. bölümde 5 altın bileziği kazanan gelen hanımı Fatih Ürek açıkladı. O anlarda büyük heyecan yaşandı. Hafta boyunca 65 puan toplayan Burçin hanım oldu. Gelin hanım kazandığına çok sevindi o anları videoda bulabilirsiniz. Hatice hanım ise 64 puan ile birinciliği kaçırdı.

Gelinim Mutfakta 500. Bölümde Özden Hanım, Reyhan Hanım gibi giyindi ve stüdyoya “Star” edasıyla giriş yaptı! Reyhan Hanımın kendine has mizacı ile “Star” olarak kendisini lanse etmesine bir göndermede bulunan Özden Hanım izleyenleri bir hayli eğlendirdi. Bir tek gelini Burçin duruma kayıtsız ve sinirli yaklaştı. Uyarmalarına aldırış etmeyen kaynanası Özden Hanıma tepkisini gösterdi. Özden Hanım ise, gelinini fazla takmadı ve “Star”lığın keyfini doyasıya çıkardı…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler