Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta 29 Kasım Cuma 405. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 29 Kasım Cuma 405. Bölümde gün birincisi kim oldu?

tarafından ker_def

Haftanın finalinde heyecan doruktaydı. Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği yarışmada haftanın finalinde büyük heyecan ve sürprizler vardı.

Gelinim Mutfakta 405. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Videodan detayları izleyebilirsiniz..

Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Aydan Topçu ve Melike Denktaş aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

4 puan alan Elif hanım günün en düşük puanını aldı. Diğer en düşük puanı ise 7 puan ile Duygu hanım aldı. En yüksek puanını alarak çeyrek altını kazanan gelin ise 20 puan ile Melike hanım oldu. Melike hanım bugün hamileliği nedeniyle yarışmadan ayrılmak istediğini de açıkladı.

BUGÜN BAŞKA NELER YAŞANDI?

Aygen Çengeloğlu, yaptığı çikolata kasesi ile Fatih Ürek ve yarışmacılardan büyük alkış aldı!

Geçen haftalarda yarışmacıların yaptığı çikolata kaseleri ortalığı dağıtmıştı. Gelinler balonlarının patlamasını engelleyememişlerdi. Fatih Bey, Gelinim Mutfakta seyircilerinden çikolata kaseleri yapıp fotoğraflarını göndermelerini istemişti. Gönderilen resimlerin arasından Aygen Çengeloğlu’nun yaptığı çikolata kasesi seçildi ve programa davet edildi. Getirdiği çikolata kaselerini yiyenler lezzetini alkışladılar. Fatih Bey onu ve kaynanasını yarışmaya çağırdı…

Fatih Ürek tarafından hazırlanan “Baby Shower” sürprizi Melike ve kaynanası Şaheste Hanımı çok duygulandırdı!

Fatih Ürek, yapım ekibinin doğumu yaklaşan Melike için hazırlanan “Baby Shower” köşesinde yaşadığı mutluluğu anlattı. Sonrasında Melike ve Şaheste Hanımı stüdyoya çağırdı. Melike ve Şaheste Hanım kendilerine hazırlanan sürprizden habersiz içeri girince çok şaşırdılar ve çok mutlu oldular. İkisinin de gözlerinden sevinç gözyaşları akmaya başladı. Fatih Ürek ve diğer yarışmacılar getirdikleri hediyeleri Melike’ye verdiler. Melike ve Şaheste Hanımın mutluluğuna ortak oldular.