Ana sayfa Dizi Fragmanları Zalim İstanbul 21. bölüm 2. fragmanı izle; Ceren hayatının hatasını mı yapacak, yoksa vole mi vuracak?

Zalim İstanbul 21. bölüm 2. fragmanı izle; Ceren hayatının hatasını mı yapacak, yoksa vole mi vuracak?

tarafından ker_def

Kanal D ekranında Pazartesi akşamlarının yükselen yıldızı Zalim İstanbul dizisi Nedim’in ayaklanmasının ardından bambaşka bir hal aldı.Artık daha çok ilgi gören, daha iyi reytingler alan dizi 21. bölümüyle 2 Aralık Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. 21. bölüm 2. Fragmanı yayında! Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Ceren, Agah’ın teklifini kabul ediyor! Ancak dizide ters köşe sahneler de yaşanabilir.

Agah, Ceren’i tamamıyla Karaçayların hayatından çıkartabilmek için ona bir anlaşma sunar. Ceren bu anlaşmayı kabul ederse elindeki açık çeke istediği meblağı yazacaktır. Bu anlaşmanın kurallarından birisi de doğacak olan çocuğun tüm haklarından vaz geçmesidir. Ceren, hiç düşünmeden anlaşmayı imzalar. Agah, istediğini elde eder. Bu anlaşma köşkü ayağa kaldırır. Özellikle Şeniz, Agah’ın kararını şaşkınlıkla karşılar.

Agah Bey ise, bu anlaşmadaki çocuk kuralını Nedim ile konuşur. Nedim’e, tüm zorbalıklarına karşın yanında durduğu Ceren’in yüzünü gösterdiğini düşünür. Nedim, bu olaya çok kızsa da umursamaz bir tavır takınır. Şirkette ise işler daha da karışır. Nedim, şirketin başına geçmeye kararlıdır; fakat, Agah’ın her şeyi ona bırakmaya niyeti yoktur. Bu durum Nedim ile Cenk’in tekrar karşı karşıya kalmasına neden olur.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 2 Aralık Pazartesi 20.00’da Kanal D’de!

Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)