Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta yarışmasında gelin Yağmur ile kayınvalide Necla hanım birbirine girdi!

Gelinim Mutfakta yarışmasında gelin Yağmur ile kayınvalide Necla hanım birbirine girdi!

tarafından ker_def

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta 342. Bölümüyle 3 Eylül Salı günü ekrandaki yerini aldı. Programın bu bölümde Yağmur, hem kaynanasına hem de diğer gelinlere esti gürledi! Programda gergin anlar yaşandı. O anları videodan izleyebilirsiniz.

Peki bugün stüdyoda neler yaşandı? Gelin ile kayınvalide neden birbirine girdi? Yeni yarışmacı Yağmur agresif tavırlarıyla olay oldu. Olaylar ilk önce kaynanalar odasında başladı. Eşinin resimlerini odaya yerleştiren kaynanası Necla Hanım ile tartıştı. Resimleri odadan almak isteyen Yağmur’a, Necla Hanım tepki gösterdi. Aralarındaki gergin durum diğer kaynanaları çok şaşırttı.

Yağmur daha sonra Ezgi ile tartışmaya başladı. Ezgi ona “Yeni gelen!” diye hitap edince üzerine yürüdü ve onu sert bir dille ikaz etti. Kendisine adı ile seslenmesini istediği Ezgi ile burun buruna büyük bir tartışma yaptı. Daha sonrasında ise, Çıktısını aldığı remi ve üzerinde ismi yazan kağıtları gelinlerin masasına sert bir şekilde koydu. İsminin ezberlenmesini istediği gelinler bu davranışından dolayı ona büyük tepki gösterdiler.