Ana sayfa Dizi Fragmanları Kuzgun, 18 Eylül Çarşamba günü Star TV’de başlıyor!

Kuzgun, 18 Eylül Çarşamba günü Star TV’de başlıyor!

tarafından admin

Star Tv ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Kuzgun dizisi, 2.sezonunda bambaşka bir yola savruluyor… Diziye Ferman karakteri ile katılan Onur Saylak, her şeyi alt üst edecek bir şekilde geliyor.Nilperi Şahinkaya ve Tülay Günal’ın da 2. sezonda yer alacağı Kuzgun dizisi, büyük bir çıkışa hazırlanmakta…

Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrollerindeki dizinin ilk sezonunda reytingler beklentilerin altında gelmişti. Özellikle Onur Saylak ile birlikte hızlı bir ivme yakalaması beklenen Kuzgun dizisinin, yeni karakteri Ferman da çok merak edilmekte. Kuzgun dizisinin 2. sezondaki ilk bölümü 18 Eylül Çarşamba günü ekrandaki yerini alacak.

Kuzgun,ilk sezonunda 16 bölüm olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştı. 29 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan 1. sezon finalinde yaşanan gelişmeleri yeniden hatırlayalım:

Dila, Kuzgun’u kalbinden vuruyor!

Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır.

Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır. Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır. Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır.

Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.