SON DAKİKA
22 Haziran 2022 07:30

SON HABERLER

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi izleyicilere neler vaat ediyor?

SHOW TV ekranında izleyiciyle buluşmak için gün sayan, yapımını BKM’nin üstlendiği ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ dizisinin afişi yayınlandı. Dizi yaz döneminde yayınlanan dram yapımlarından birisi olacak. İzleyicilere hayatın içinden hikayelerle, trajik olaylar ve gençlik enerjisini yansıtacak.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden ve yayınlanan ilk tanıtımıyla seyircinin dikkatini çekerek sosyal medyada gündem olan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait bir drama. Güçlü bir hikaye kurgusu olan dizinin oyuncu kadrosu da ilgi çekiyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin beğeni toplayan afişinde dizinin usta isimlerle genç oyuncuları buluşturan renkli oyuncu kadrosundan Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Mustafa Açılan, Ayşe Kırca, Onur Özer, Sanem Babi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu yer aldı.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak.

Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yakında SHOW TV’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler