SON DAKİKA
9 Şubat 2023 04:46

SON HABERLER

‘Gerçeğin Peşinde’ programının sunucusu Serap Paköz, hakkında yapılan estetik yorumlarına ateş püskürdü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de yayınlanan ‘Gerçeğin Peşinde’ programı yeni sezonuyla ekranlara gelmeye başladı. Programın başarılı sunucusu Serap Paköz, sosyal medyada hakkında yapılan estetik yorumlarına sinirlendi.

Başarılı sunucu Serap Paköz, geçtiğimiz ay ‘Fransız Askısı’ operasyonu için bıçak altına yatmıştı. Operasyonunu Seda Sayan’ın doktoru gerçekleştirmişti. Ünlü sunucu, operasyon öncesi ve sonrası Instagram paylaşımlarıyla adım adım değişimini hayranlarına göstermişti. Operasyon sonrası görüntüsü ile dikkat çeken Paköz, tatilini bitirip ‘Gerçeğin Peşinde’ programı ile ekranlara geri döndü.

Paköz’ün son hali ise izleyenler tarafından eleştirildi. Ünlü sunucuya sosyal medyada, ‘Estetikten dolayı konuşamıyor’, ‘Doğallığınızı kaybetmişsiniz’, ‘Eski haliniz daha güzeldi’, ‘Yüzünüzü eski haline döndürün’ gibi yorumlar yapıldı.

55 yaşındaki sunucu gelen bu yorumlar üzerine sessizliğini bozdu. Programında konuya değinen Paköz, ‘Biraz zor konuşuyorum, insanlar diyor ki Fransız Askısı, bilmem ne, o, bu. Ben her şeyimi paylaştım sizlerle. Bu konuşma bozukluğumun onunla alakası yok, yedi tane dişim çekildi. O yüzden konuşmakta zorluk çekiyorum. Bunu paylaşayım da bilin işin aslı nedir” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler