SON DAKİKA
1 Temmuz 2022 01:02

SON HABERLER

Gökberk Demirci’den ayrılan Özge Yağız, cüretkar pozlar verdi ama sınırını aşmadı!

Show TV’de yayınlanan aksiyon ve dram dizisi “Baba”daki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekerek sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer alan Özge Yağız, MAG Nisan kapağının konuğu oldu. Yemin dizisinde iki sezon birlikte rol aldığı ve sette tanıştığı arkadaşı ile aşk yaşayan Özge Yağız’ın geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Oyuncu dergiye alımlı pozlar verdi ama seksilik noktasında sınırlarını aşmayarak da dikkatleri çekti.

Evlenmeleri beklenen çiftten gelen bu ani ayrılık kararının sebebi merak edilirken, Özge Yağız’ın hayranları da yaşanan bu gelişmelere çok şaşırdı. Baba dizisindeki başarılı performansı ile yoluna devam eden oyuncu, MAG dergisindeki özel pozlarıyla da göz kamaştırdı. Kariyer basamaklarını hızlı tırmanan oyuncu, yaptığı açıklamalarla da dikkatleri çekti.

Oyunculuk serüveninin nasıl başladığını anlatan oyuncu “İlk kez girdiğim seçmelerde ilk işimi almıştım ve ertesi gün hemen sete çıktım. Hızlı, heyecanlı ve tutkulu bir başlangıçtı. Böyle de devam ediyor. Öğrenme açlığı, kendinizi geliştirmenize en büyük etken. Gözlemlemek, dinlemek, anlamak…” şeklinde konuştu.

“Baba” dizisinde canlandırdığı Büşra karakteriyle ilgi de konuşan Özge Yağız, karakterin hikayesinin kendisini çok duygulandırdığını vurguladı. Özge Yağız, “Büşra’nın hikâyesini ilk okuduğumda o kadar üzülmüştüm ki, onunla bütünleşebilmek için çok dibe inmem gerekti. Çünkü yalnızdı, ürkekti, vazgeçmişti. İnsanın yaşarken o kadar dibe indiği duygular ki bunlar, psikolojiniz başka bir boyuta atlıyor. Her şeyiyle seviyorum Büşra’yı. Zeki kızım benim, umarım hep kıymetinin bilineceği yerlerde olur” dedi.

Canlandırdığı karakterler arasında kendini en yakın hissettiği karakter sorulduğuna politik bir yanıt veren oyuncu, şu sözleri söyledi: “Ayrım yapamıyorum. Kendimi her birine ayrı ayrı yakın hissetmeseydim, çıktığım yollarda yürümek benim için çok zor olurdu.”

Özge Yağız, ileride canlandırmak istediği bir karakter olup olmadığı sorusu üzerine ise, “Önceden düşünürdüm bunu ama artık günbegün öyle hızlı değişimler yaşıyoruz ki her alanda, aklımda beliren tek şey; içinde bulunduğum ve bulunmak isteyeceğim her işe heyecan duyabilmek ve tutkuyla bağlı kalabilmek oluyor” açıklamasında bulundu.

Pozitif ve güler yüzlü hali ile dikkat çeken Özge Yağız, enerjisinin kaynağını şu sözlerle açıkladı: “İnanç sanırım. Hissettiğim her duyguya, kafamda oluşan her düşünceye çok inanırım. Doğru şeylerin eninde sonunda bizi bulduğuna inanıyorum. Bu yüzden enerjimi en iyisini yaptığımdan emin olmaya harcıyorum, geriye kalan her şeyi akışına bırakıyorum.”

Oyuncu kendisini üç kelime ile “Duygusal, çalışkan, doğal” olarak tanımladı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler