SON DAKİKA
22 Kasım 2022 22:03

SON HABERLER

Gökçe Bahadır çok yakında sinemalarda! Partneri ise dikkat çeken bir isim!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ı buluşturan Kendi Yolumda adlı sinema filminin fragmanı yayınlandı.

Gökhan Özoğuz sosyal medya hesabında filmin fragmanını yayınladı. Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği Kendi Yolumda 25 Kasım’da vizyona girecek.

Filmin yayınlanan ilk fragmanı müzisyenin hayranlarından tam not aldı. Gökçe Bahadır ve Gökhan Özoğuz’un birlikte görüldüğü sahneler çok beğenildi.

Gökhan Özoğuz’un  kendini canlandırdığı filmde, Gökhan, bir otomobil tamirci çırağı olan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler.

Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a; “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar.

Filmde Gökhan Özoğuz ve Gökçe Bahadır’ın yanı sıra Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz da yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler