Ana sayfa Sosyal Medya Gonca Vuslateri ile Burak Yamantürk’ü başrolde buluşturan filmin gösterimi ertelendi!

Gonca Vuslateri ile Burak Yamantürk’ü başrolde buluşturan filmin gösterimi ertelendi!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yapımcılığını Lara1 Yapım kurucusu Ferit Turan’ın üstlendiği, Gökçe Tezdoğan ile Gökhan Yıldız’ın senaryosunu yazdığı ve Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Allah Yazdıysa Bozsun filminin 18 Mart olarak açıklanan vizyon tarihi ertelendi.

Lara Film’in instagram hesabından yapılan açıklamada filmin yeni vizyon tarihi belirtilmezken, filmin 16 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilmesi planlanan galasının da iptal edildiği duyuruldu.

Başrollerini Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Öznur Serçeler’in üstlendiği, oyuncu kadrosunda Pelin Öztekin, Emre Dinler, Merve Sarıtaş, Emre Bulut, Walison Fonseca ve usta oyuncular Nurseli İdiz ile Köksal Engür’ün yer aldığı filmin merakla beklenen afişi de geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Gonca Vuslateri ile Burak Yamantürk'ü başrolde buluşturan filmin gösterimi ertelendi! 8

Yılın en iddialı romantik komedi filmi olmaya aday gösterilen Allah Yazdıysa Bozsun’un konusu ise şöyle; 30’lu yaşlarındaki Irmak (Gonca Vuslateri) ilk defa kaldığı evde yastığının altına anahtar koyar ve rüyasında en yakın arkadaşı Eliz’in (Öznur Serçeler) nişanlısı Burak (Burak Yamantürk) ile evlendiğini görür. Film ‘Allah Yazdıysa Bozsun’ dedirten bu rüyanın komik hikayesini konu alıyor.

Gonca Vuslateri ile Burak Yamantürk'ü başrolde buluşturan filmin gösterimi ertelendi! 9

Gonca Vuslateri ve Burak Yamantürk hayranları, yılın en iddialı yapımları arasında yer alan romantik komedi tarzındaki Allah Yazdıysa Bozsun’u bir süre daha bekleyecek.