Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisinde büyük şok, bu ayrılık çok konuşulacak!

Gönül Dağı dizisinde büyük şok, bu ayrılık çok konuşulacak!

tarafından ker_def

Gönül Dağı dizisi, Cumartesi akşamları izleyicilerle TRT1 ekranında buluşmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde Kaya ailesinde Fikret şoku yaşanacak. Ruhi Sarı, Zahide’nin eski eşi ve yeniden ondan bir şans istiyor. Ancak bu durum tam da Sefer’in Zahide ile evlenme hayalleri kurduğu ve isteme günü gerçekleşince olaylar çok dramatik bir hal almıştı. Gönül Dağı dizisinin 13. bölümü 23 Ocak Cumartesi akşamı yine çok heyecanlı olacak.

Cemile’den Taner’e “Dilek” Sürprizi! Asuman ve Ramazan Aşkına Münir Bey Engeli! Ramazan ve Asuman ayrılığı izleyicileri gönlüden yaralayacak. Peki dizide neler yaşanacak? Ekrana geldiği günden bu yana gönüllerde taht kuran ve haftalardır tüm kulvarlarda birinci olarak izlenme rekoru kıran Gönül Dağı, on üçüncü bölümüyle TRT 1’de yayınlanacak.  Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor. İşte yeni bölümde yaşanacaklarla ilgili tüm detaylar:

“Zahide’nin eski kocası Fikret’in ani gelişiyle birlikte Kaya ailesi şok yaşamıştır. Fikret, Zahide’den bir şans daha istemektedir. Zahide, bu şansı Fikret’e verecek midir? Yıllarca Zahide’ye kavuşma hayali kuran Sefer ne yapacaktır?

Taner ve amcaoğulları, SNK Mühendislik tarafından Sivil Havacılık Bölgesine sunum yapmaları için davet edilir. Taner ve amcaoğulları bu güne hazırlanırken onlara İngilizce bilen birinin yardımı gerekmektedir. Cemile, herkese sürpriz yapar ve Dilek’i çağırır. Taner’in hayalleri için ondan vazgeçen Dilek, sunum günü geldiğinde yapmış olduğu fedakarlığın karşılığını görebilecek midir?

Öte yandan Münir Bey, Asuman ve Ramazan’ın aşkını öğrenir. Asuman’ı annesinin yanına Ankara’ya göndermeye karar verir. Ramazan, buna engel olabilecek midir?

Gönül Dağı’nın başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri de rol alıyor: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün.

Gönül Dağı 13. Bölümüyle 23 Ocak Cumartesi saat 20:00’de TRT 1’de.