Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Ali İlhan’ın yerine gelecek isim o olursa hiç şaşırmayın!

Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Ali İlhan’ın yerine gelecek isim o olursa hiç şaşırmayın!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Anadolu’nun bozkırında yaşanan sevdaların, dostluğun, komşuluğun naif yanını ortaya koyan hikayesi ile çok seviliyor Gönül Dağı dizisi. Baştan beri diziyi takip edenler, ekranın bu farklı ve samimi hikayesini bağrına basmış durumda. Gönül Dağı’nı gönül vermiş izleyiciler, TRT1 ekranlarında yayınlanan dizinin sezon finalinde çok üzücü bir sonla karşılaşmıştı.

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan, ekrandaki onlarca dizi içinde Gönül Dağı’ndaki Taner ve Dilek olarak çok sevildiler, çok özel bir yere konuldular. Ancak Gülsüm Ali İlhan’ın kendi isteğiyle olduğu konuşulan ayrılığı sonrası, diziyi takip edenler yeni sezonu merakla beklemeye başladı.

Dilek’in yaşanan bir heyelanda hayatını kaybettiği ve Taner’in dünyasının başına yıkıldığı sezon finali hala izleyenlerin hafızalarında. Yürekleri dağlayan bu ölümle birlikte yeni sezonda Dilek karakterinin yerini aratmayacak bir başka karakterin gelmesini bekliyorlar.

Bu boşluğu kim ve nasıl bir karakter dolduracak, şimdi diziyi takip edenlerin en büyük sorusu bu… Gülsüm Ali İlhan, diziye o kadar çok yakışıyordu ki tıpkı onun gibi naif duruşlu bir isim, bir karakterin gelmesi bekleniyor Gönül Dağı’na…

Berk Atan’ın şimdilik partnersiz kaldığı bir süreç yaşanıyor. Dizinin senaristlerinin ve yapımcısının bu duruma bir çare aradıkları aşikar. Ancak henüz bir netlik yok. Fakat Berk Atan’ın yaz sezonunda bir filmde rol aldığı ismi görenler, ‘Neden olmasın?’ demeye başladı bile!

Berk Atan, şu sıralar Yağmur Tanrısevsin ile birlikte Üçüncü Gün isimli bir sinema filmi için kamera karşısına geçiyor. Setten iki oyuncunun kareleri de paylaşıldı. Bu fotoğrafı gören Berk Atan hayranları ve Gönül Dağı izleyicileri de Tanrısevsin ve Atan’ı hemen birbirlerine yakıştırmaya başladılar.

Yağmur Tanrısevsin, ekranlara en son Kalp Yarası ile gelmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Genç kuşağın başarılı oyuncuları arasında yer alan Yağmur Tanrısevsin, ters köşe karakterlerde olduğu kadar naif, duygulu, sevgi dolu karakterleri de başarıyla canlandırıyor. Duruşu, tavrı, tarzı ile beğenilen oyuncunun Gönül Dağı dizisine çok yakışacağı da sosyal medyada çoktan yorumlanmaya başladı!

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı, Eylül ayında izleyici ile buluşacak. Bu süreçte yapılan yorumlarla birlikte Yağmur Tanrısevsin adının ön plana çıkması da hiç olasılık dışı değil! Üstelik Tanrısevsin’in şu anda bilinen bir başka dizisi yok! Süreç neyi gösterir hep birlikte takip edeceğiz ama ortaya çıkan bu fotoğraflardan sonra Gönül Dağı’na kadın partner arayışında Yağmur Tanrısevsin ismi, hiç de fena bir seçim olmayacak gibi görünüyor!

Bu arada Berk Atan ve Yağmur Tanrısevsin’in oynadıkları Üçüncü Gün filminin çekimleri başladı. Mustafa Kotan’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde sosyal medya üzerinden tanışan ve sevgili olan iki gencin hikayesi anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosu da hayli iddialı isimlerden oluşuyor: Derya Alabora, Nursel Köse, Zuhal Yalçın, Nurseli İdiz, Efe Tunçer, Zeynep Ecem Karavus, Ceren Taşçı filmin kadrosunda.

Hikayesini Ece Yosmaoğlu’nun yazdığı romantik komedi türündeki filmde Yağmur Tanrısevsin (Elya) ve Berk Atan (Semih) sosyal medya üzerinden tanışan iki sevgiliyi canlandırıyor. Berk Atan ile Yağmur Tanrısevsin’in filmi şimdiden merakları uyandırmış durumda. İki oyuncunun partner olarak filmdeki enerjileri de heyecanla bekleniyor.