Ana sayfa Dizi Fragmanları Gülcemal’in canavarlığı kısa sürdü, Deva onu yola getirdi!

Gülcemal’in canavarlığı kısa sürdü, Deva onu yola getirdi!

tarafından ker_def

Fox TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Gülcemal dizisi, düşük gelen reytingleri ile hayranlarını çok üzüyor. Geçtiğimiz hafta dizinin reytinleri 3’lü oranların altına geriledi ve bu iyiye işaret değil. Ancak hikaye heyecanlı bir şekilde devam ediyor.

Murat Ünalmış ile Melis Sezen ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 8. yeni bölümünde önemli olayların yaşanması bekleniyor. Peki ne olacak? İşte detaylar: Deva’nın Gülcemal ile çalışmayı kabul etmesi aralarındaki bağın kuvvetlenmesine neden olur. Gülcemal, Deva için silahı bırakır ve artık bir canavar gibi davranmayacağına söz verir. Gülcemal’in değişmeye başlaması başta Vefa olmak üzere herkesi endişelendirir.

Büyük bir güvenlik açığı verilmiştir. Zafer ise oğlunu kaybetmiştir. Armağan onu terk etmiştir. Belediye ihalesi ondan alınmış ve çok ciddi bir tazminat ödemeyle karşı karşıya kalmıştır. Üstelik tüm şehir arkasından konuşmaktadır.

O kaybederken Gülcemal kazanmaktadır. Deva ile ortak kuracağı marka için bir lansman hazırlar. Zafer Armağan’a kendini affettiremeyince tüm öfkesini Gülcemal’e yöneltir. Artık Deva’yı ondan almanın vakti gelmiştir.

Geçen sefer yarım bıraktığı işi tamamlamaya karar verir. Ancak bilmediği şey Deva’yı attığı ölümcül planın içine oğlunun da dahil olduğudur.