SON DAKİKA
22 Nisan 2019 01:24

SON HABERLER

Güldür Güldür Show’da büyük karar ve büyük değişim var!

Show TV’nin lokomotif programı Güldür Güldür Show, çok sayıda hayranı olan ve ekran başında tekrarları da bir hayli izlenen bir yapım…

Ancak programda yılların getirdiği alışkanlığın yanı sıra bir de sıradanlık oluşmuştu.

İşte bu sıradanlığı ortadan kaldırmak, yeni karakterler eklemek ve daha da doğrusu yenilenmek için önemli bir çalışma yapıldı.

Güldür Güldür Show ekibi yaz aylarında sinema filmi yapmayarak programa çalıştı. Show TV’de yeni sezonda farklı bir Güldür Güldür Show izleyeceğiz.

Bu bilgileri Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan vermekte… Vatan gazetesi tv eleştirmeni Oya Doğan, Suavi Doğan ile yaptığı röportajdan Güldür Güldür Show bölümünü yayınlandı:

“Malum Güldür Güldür adeta Show TV’yle anılan bir format. Fakat yeni sezonda bazı oyuncularının başka kanallarla anlaştığını görüyoruz. Hatta Güldür Güldür’ün TV8’e transfer olduğu bile konuşuluyor. Suavi Doğan’a açık açık sordum. İşte cevabı: “Güldür Güldür benim gözbebeğim. Geçen 5 yıllık zaman içerisinde inişli çıkışlı günler geçirdik. Bu yıl çok zorlu geçti. Biz de Güldür Güldür’de hazırlıksız yakalandık. Sezon boyunca Güldür Güldür, yazları da iki tane film yaptıkları için yazarlar ve oyuncular çok yorulmuştu. Ve kendini bir türlü yenileyemiyordu. Yapımcıyla beraber bir karar aldık. Bu yaz onlar film yapmadılar. Biz de ara verdik. Yeniden yazılsın, yeni karakterler eklensin istedik. Şimdi Güldür Güldür’den gidenler oldu. Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay kesin olacak isimler. Onur Buldu başka bir kanalda yeni bir programa başlıyor. İnşallah işi başarılı olur ama orada işler yürümezse Güldür Güldür’e geri dönecek. Haftaya oyuncu seçimlerine başlayacağız. Ocak ayında kısmetse geri dönüyorlar.” Güldür Güldür’ün bir yere gittiği yok, yenilenmiş bir halde yeniden ekranda olacak.”

İlgili Haberler